NFT در اینستاگرام به این شکل خواهد بود
زمان مطالعه: 2 دقیقه

متا از چگونگی NFT بر روی پلتفرم اینستاگرام رونمایی کرد. طی یک تست آزمایشی در آمریکا کاربران میتوانند با اتصال حساب کاربری اینستاگرام به یک کیف پول دیجیتال سازگار اثراتی که خریداری و یا تولید کرده اند به نمایش بگذارند.

اگر علاقه مند باشید این شبکه اجتماعی به طور خودکار سازنده و کلکسیونر را از طریق داده های بلاک چین تگ خواهد کرد و میتوان جزییات و توضیحاتی نیز به آن اضافه کرد.

اینستاگرام ابتدا از برخی کیف پول های دیجیتال مثل MetaMask, Rainbow و Trust Wallet پشتیبانی کرد. کیف پول های Coinbase, Dapper  و Phantom نیز به زودی پشتیبانی خواهند شد. داده های عمومی ابتدا از Ethereum و Polygon سرازیر خواهند شد و به زودی پشتیبانی از Flow و  Solana نیز اضافه خواهد شد.

Instagram testet NFT Funktion mit ausgewaehlten Creators4 gross - NFT در اینستاگرام به این شکل خواهد بود

این شبکه اجتماعی تاکید کرد که NFT ها می بایست قوانین اجتماعی این شبکه پیروی کنند و همچنین اخطار داد که NFT نیز همانند رمز ارز ها و دیگر بلاک چین ها میتواند برای محیط مضر باشد. این کمپانی امیدوار از تا انتشار گازهای منتشر شده CO2 در فرایند های انتشار و نمایش اثرات هنری دیجیتال را با استفاده از منابع انرژی قابل تجدید کاهش دهد.

متا همچنین پشتیبانی از NFT را به فیس بوک خواهد آورد و به کاربران اینستاگرام امکان خواهد داد تا اثرات هنری خود را با استفاده از استیکر های واقعیت افزوده در بخش استوری های خود نمایش دهند. متا در اینباره توضیح داد که چندین قابلیت جدید برای تولید کنندگان و کالکسیونر ها پایه گذاری شده است، اما از جزییات آن صحبتی نکرده است.

متا تبلیغات بیشتری را به اینستاگرام اضافه می کند
> > >

به نظر میرسد که چه ما با NFT مخالف باشیم و یا از طرفداران آن باشیم، متا بسیار بر روی این زمینه سرمایه گذاری کرده است و قدم را در ساخت متاورس فراتر گذاشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *