whatsapp animated emoji
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بر اساس گزارشات، واتساپ به زودی قابلیتی در اختیار کاربران خواهد گذاشت تا فضای چت های گروهی خود را جذابتر کنند. به نظر میرسد که متا در حال کار بر روی ایموجی های متحرک است که به زودی برای نسخه بتای واتساپ دسکتاپ عرضه خواهد شد.

تصویر متحرکی که در وبسایت WABetaInfo منتشر شده است یکی از این ایموجی ها را نشان می دهد که در مرحله آزمایش قرار دارد.به نظر میرسد مانند تلگرام زمانی که یک نسخه متحرک از این ایموجی در دسترس باشد، واتساپ به جای تصویر ثابت، نسخه متحرک آن را نشان می دهد. به استثنای ایموجی هایی که در بین پیام های متنی اضافه می شود.

WA PARTY ANIMATED EMOJI DESKTOP 855x1024 - ایموجی های متحرک در بروز رسانی بعدی واتساپ

در حال حاضر مشخص نیست که آیا میتوان ایموجی های متحرک را خاموش کرد یا خیر. از زمان عرضه این بروز رسانی نیز خبری در دسترس نیست. اما ایموجی های متحرک بزودی به نسخه موبایل واتساپ نیز راه پیدا خواهند کرد. اضافه کردن چنین قابلیتی اقدامی نیست که بتواند کاربران جدید را به سمت واتساپ بکشاند. با این حال بدون شک میتواند فضا را برای کاربران حال حاضر برنامه جذاب تر کند. این در حالی است که واتساپ دو سال اخیر آبشاری از بروز رسانی ها و بهبود های کاربردی را به سمت این پیام رسان اجتماعی سرازیر کرده اس.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *