زمان مطالعه: 2 دقیقه

یوتیوب به زودتی رابط کاربری پخش کننده ویدئویی گوشی های همراه را بروز رسانی خواهد کرد که منجر به سهولت لایک و دیسلایک کردن ویدئو ها، مشاهده نظرات و به اشتراک گذاری ویدئوی در حال پخش خواهد شد. در گذشته این گذینه ها را باید در قسمت ویدئو های بیشتر “More Video” و خارج از حالت فول اسکرین جستجو میکردیم در حالی که نسخه جدید این گذینه ها به همین صفحه اضافه خواهند شد.

مسلما این تغییر فقط در حالت فول اسکرین قابل مشاهده خواهد بود و اپلیکیشن این شبکه ویدئویی در بقیه بخش ها و در حالت portrait بدون تغییر مانده است. برای بهره از قابلیت های جدید باید از حالت landscape اپلیکیشن استفاده کنیم.

این قابلیت جدید به شما این امکان را می دهد که برای ویدئو در حین پخش ان بر روی صفحه نظر بدهید و این صفحه نظرات در کنار ویدئوی در حال پخش نمایش داده خواهد شد. در گذشته برای این عمل می بایست از حالت فول اسکرین خارج شده و به بخش نظرات ویدئو مراجعه کرده و از انجا نظر بدهید و دوباره به حالت فول اسکرین بازگردید. این قابلیت بدون شک سهولت بسیاری را برای کاربران فعال در اجتماعات یوتیوب به همراه خواهد داشت.

این رابط کاربری جدید برای اندروید و iOS عرضه خواهد شد و از روز دوشنبه به آهستگی در درسترس کابران مختلف قرار خواهد گرفت. به گفته سخن گوی گوگل این قابلیت در حال حاضر در دسترس همگان نیست ولی به زودی همه کاربران به آن دسترسی خواهند داشت.

هوآوی P50، هارمونی 2 و دیگر محصولات آینده این کمپانی
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.