Halo Infinite campaign Master Chief 1280x720 1 - بخش co-op و Forge mode بازی هیلو اینفینیت با تاخیر بیشتری مواجه خواهد شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

با عرضه نسخه مولتی پیلیر بازی هیلو اینفینیت (Halo Infinite) طی هفته گذشته، امروز استودیوی 343 Industries اعلام کرد که فصل اول این بازی، از مدت زمان پیش بینی شده بیشتر به طول خواهد انجامید. بر اساس این خبر، فصل اول به جای سه ماه برنامه ریزی شده، تا شش ماه ادامه خواهد داشت. این موضوع به این معنی خواهد بود که عرضه بخش کمپین چند نفره (campaign co-op) و Forge mode بازی با تاخیر بیشتری عرضه خواهند شد.

طی تابستان گذشته تیم 343 Industries اعلام کرد، بخش کمپین بازی جدید هیلو برای عرضه به همراه نسخه مولتی پلیر بازی، طی ماه دسامبر آماده نخواهد شد. در عوض این بخش به همراه فصل دوم بخش مولتی پلیر، و  Forge mode نیز به همراه فصل سوم آن عرضه خواهد شد. زمانی که 343 این موضوع را اعلام کرد، انتظار میرفت تا هر فصل مولتی پلیر بازی به مدت سه ماه ادامه داشته باشد، اما با تایید تمدید شدن فصل اول تا شش ماه، بدون شک عرضه دو بخش دیگر بازی نیز با تاخیر روبرو خواهد بود. جوزف استیتن (Joseph Staten) کارگردان هنری این بازی در مصاحبه ای کوتاه با وبسایت Eurogamer این موضوع را تایید کرد و اعلام داشت:

بله ما فصل اول را تمدید کردیم، بنابراین برنامه های ما نیز به شکل اعلام شده باقی خواهند ماند، بخش کمپین چند نفره بازی با فصل دوم و Forge نیز با فصل سوم عرضه خواهد شد. اما موارد اعلام شده فقط اهداف مورد نظر ما هستند و نمیتوانیم یک تاریخ قطعی برای این عرضه ها اعلام کنیم، زیرا همانطور که با توجه به وضعیت بتای نسخه مولتی پلیر مشخص است، ممکن است مجبور شویم برخی کارهای دیگر را نیز در الویت قرار دهیم.

با توجه توضیحات آقای استیتن، این امکان وجود دارد که عرضه این دو بخش در آینده، با تاخیرات بیشتری مواجه شوند، اما او به طرفداران بازی اطمینان داد که این دو بخش در الویت تیم قرار دارد، و باید به وعده هایی که درباره عرضه داده شده عمل کند.

همکاری مایکروسافت و Waze: صدای مسترچیف به عنوان راهنمای مسیر یاب
> > >

Halo Infinite campaign scorpion - بخش co-op و Forge mode بازی هیلو اینفینیت با تاخیر بیشتری مواجه خواهد شد

بدون شک کمپین چند نفره و Forge mode دو بخش بسیار مهم بازی برای طرفداران هستند. قابلیت بازی کردن خط داستانی به همراه دوستان یکی از مهم ترین جلوه های سری بازی های هیلو از ابتدای عرضه آن بوده است. بخش  Forge mode بازی نیز که اولین بار با عرضه هیلو 3 معرفی شد، طرفداران سرسخت خود را دارد. در این بخش ، بازیکنان میتوانند نقشه های دلخواه خود را برای استفاده در مولتی پلیر طراحی کنند. پس  عرضه نشدن این دو بخش پرطرفدار بازی در ماه دسامبر باعث ناراحتی بسیاری شد. اما با توجه به گفته های آقای جوزف استیتن، انتظار می رود که بخش کمپین بازی در ماه می 2022 و  Forge mode نیز سه ماه بعد، یعنی طی ماه جولای 2022 عرضه شود.

البته این موضوع در صورتی حقیقت خواهد داشت که برنامه های استودیوی 343 Industries به خوبی پیش برود و با مشکلات دیگری طی فصل اول نسخه بتای بازی روبرو نشوند. امیدوار هستیم که با توجه به تاخیر پیش آمده، تیم 343 اقدام به عرضه اطلاعات بیشتری در مورد دو بخش جدید بازی در اختیارمان بگذارد تا جای خالی آن ها در بازی کمتر احساس شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *