• 25 فروردین 1403
assassins creed mirage 1 1440x720 - اولین نگاه به Assassin's Creed Mirage
زمان مطالعه: 2 دقیقه

Assassin's Creed Mirage به ریشه های پنهان سری در سال 2023 برمی گردد.

یوبی سافت رسما بازی Assassin's Creed Mirage را در رویداد Forward 2022 خود معرفی، و اولین نگاهی به بازی بعدی Assassin's Creed با یک تریلر از قبل رندر شده ارائه کرد. 300 سال قبل و 850 کیلومتر دورتر از Assassin's Creed اصلی، اما فقط 20 سال قبل از AC Valhalla.

به نظر می‌رسد Assassin's Creed Mirage بازگشتی به شکل‌گیری برای AC به‌عنوان یک سریال مخفی کاری متمرکز در یک محیط شهری گسترده باشد. میراژ بر باسیم بن اسحاق، مردی که به نام لوکی در AC Valhalla شناخته می شود، تمرکز خواهد کرد. میراژ شروع و سفر باسیم را پس از تبدیل شدن به یک قاتل نشان می دهد.

mirage4 - اولین نگاه به Assassin's Creed Mirage

در تریلر، سوپرکاتی از زندگی باسیم قبل و بعد از پیوستن به نظم Assassins را می بینیم. به روایت روشن، مربی او، او را به عنوان یک دزد در خیابان های بغداد نشان می دهد و بعداً به عنوان یک قاتل که دشمنان فاسد را از بین می برد. کاملاً واضح است که این پیش درآمدی برای والهالا خواهد بود و بیشتر در مورد زندگی باسیم توضیح می دهد و شخصیت پردازی وی را عمیق تر می کند.

1 rcoCmDATwzLoMtzSlWA3fg - اولین نگاه به Assassin's Creed Mirage

گوینده اصلی تریلر صدای تکرار نشدنی شهره آغداشلو است که شاید از فیلم های The Expanse، Mass Effect و Destiny او را به یاد داشته باشید. او روشن، شخصیت اصلی و آغازگر Basim در جامعه Assassin خواهد بود. روشن ایرانی است، آغداشلو هم همینطور.

تریلر، مبارزات و پارکور فراوانی را به نمایش می گذارد و با برداشتن انگشت باسیم به اوج خود می رسد تا شروع او به عنوان یک پنهانکاری کامل شود. یوبی‌سافت همچنین یک تریلر توسعه‌دهنده طولانی‌تر را در کنار اولین تریلر منتشر کرده است.

اولین تریلر از گیم پلی بازی Tekken 8
> > >

CKK5rSTLhH2nVqN2m68XK3 1200 80 - اولین نگاه به Assassin's Creed Mirage

Mirage برای کسانی که می‌خواهند AC دوباره به یک سری مخفی کاری تبدیل شود، امیدوارکننده است.

در اوایل سال جاری شایعه شده بود که AC Mirage یک DLC برای Valhalla است، اما لو رفتن اخیری که متعاقباً توسط یوبی سافت نیز تایید شد، نشان می‌دهد که Mirage در عوض بازی اصلی بعدی این سری است.

می‌توانید در Ubisoft اطلاعات بیشتر از این بازی به دست بیاورید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *