اطلاعاتی از زمان عرضه نسخه دموی بازی Resident Evil Village منتشر شد

طی رخداد Resident Evil showcase که روز گذشته صورت گرفت، کمپام اطلاعاتی در مورد نسخه های دموی بازی Resident Evil Village منتشر کرد.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، متاسفانه این دمو ها فقط طی ساعات و روزهای خاص و فقط در مدت محدود قابل اجرا هستند، پس اگر از علاقه مندان این بازی هستید پیشنهاد میکنیم برنامه خود را برای لذت از این دموها تنظیم کنید. کاربران کنسول های پلی استیشن 4 و 5 روز شنبه 28 فروردین ساعت 4.30 دقیقه صبح به وقت تهران میتوانند دموی 30 دقیقه ای با نام “Village” را در یک بازه زمانی 8 ساعته اجرا کنند. این بدین معنی است که دسترسی به این دمو بعد از 8 ساعت دیگر ممکن نیست. همچنین دموی دوم این بازی با نام Castle نیز روز 4 اردیبشهت به مدت 8 ساعت عرضه خواهد شد. ساعت دقیق عرضه دموی دوم هنوز اعلام نشده است.

اگر از صاحبان کنسول های پلی استیشن نیستید، جای نگرانی نیست. زیرا یک دموی 60 دقیقه ای از Resident Evil Village روز اول ماه می (11 اردیبشت) ساعت 4.30 صبح به وقت تهران برای کنسول های پلی استیشن، اکس باکس و همچنین پلتفرم استیم (Steam) و استادیای گوگل (Google Stadia) به مدت 24 ساعت در دسترس خواهد بود. کپکام برای اطمینان از عدم نگرانی طرفداران از زمان لازم برای دانلود این دمو ها، اعلام کرد که بازیکنان میتوانند از همین امروز این دمو ها را دانلود کرده و پیش از عرضه بارگذاری کنند تا در زمان عرضه بدون اتلاف وقت به اجرای بازی بپردازند.

لازم به یادآوری است که نسخه کامل این بازی روز 7 ماه می (17 اردیبشهت) برای تمامی پلتفرم ها به صورت همزمان عرضه خواهد شد.

خبری از عرضه Overwatch 2 و Diablo 4 در سال 2021 نخواهد بود
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

بهینه سازی های جدید مرورگر مایکروسافت Edge در راه است

خواندن مطلب بعدی ←

اطلاعاتی از زمان عرضه نسخه دموی بازی Resident Evil Village منتشر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *