• 31 اردیبهشت 1403
God of War Ragnarok
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آخرین تریلر بازی God of War Ragnarok توسط پلی استیشن، امروز در State of Play منتشر شد. پلی استیشن از زمان معرفی اولیه این بازی در سال 2020،سعی می کرد اطلاعات و … بازی را، مخفی نگه دارد. اما اکنون، به نظر می رسد که ناشر بالاخره آماده است تا چیزهای بیشتری از حاصل کار استودیو سانتا مونیکا را به طرفداران نشان دهد.

 

این تریلر جدید از God of War Ragnarok که امروز نمایش داده شد به ما ایده ای از داستان بازی، داد. این ویدئو که در مجموع سه دقیقه طول می‌کشد، نگاه‌های متعددی به بسیاری از چهره‌های جدید، می‌دهد. به طور خاص، چند نگاه اجمالی به ثور و اودین می‌بینیم. علاوه بر این، تریلر بیشتر به کریتوس و آترئوس و کمان آنها در راگناروک، می پردازد.

d675f98cc512407c367a001ad206b559d7207d28 - تریلر جدید God of War Ragnarok با زیرنویس فارسی

به‌طور خلاصه، به نظر می‌رسد این تریلر جدید بازی God of War Ragnarok، هیجان طرفدارانی را که در سراسر بازی رخنه کرده است، توجیه کرده. در حالی که برخی به سادگی Ragnarok را به عنوان DLC شکوهمند برای اولین بازی می دانند، اما به نظر می رسد این تریلر نشان می دهد که استودیو سانتا مونیکا به دنبال روایت یک داستان بسیار عمیق تر است که لحظات بزرگی را در بر خواهد داشت. باید دید که آیا بازی می‌تواند از پس هیاهوها برآید یا خیر، اما این تریلر نشان می‌دهد که Ragnarok یکی از بزرگترین عناوین سال 2022 خواهد بود.

اگر قبلاً تاریخ انتشار God of War Ragnarok را در تقویم خود ثبت نکرده‌اید، قرار است در 9 نوامبر 2022 هم برای پلی‌استیشن 5 و هم برای پلی‌استیشن 4 عرضه شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *