1625245950 playstation logo 1280x720 1 - گیمرهای PSP می توانند بازی ها را از طریق فروشگاه پلی استیشن برای PS3 و PS Vita دریافت کنند
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
گیمرها در سرتاسر جهان از اینکه که سونی اعلام کرد فروشگاه PlayStation را برای PS3 و PS Vita تعطیل می کند، ابراز ناراحتی می کردند. این حرکت اساساً کنسول های یکپارچه را بی ارزش می کرد زیرا در آینده هیچ بازی برای خرید در دسترس نخواهد بود. اکنون سونی از تعطیلی استوری که در ابتدا قرار بود امروز، یعنی 2 جولای 2021 بسته شود، عقب نشینی کرده است.
سونی در حال حاضر امکانات بیشتری را برای گیمرهای پرتابل PlayStation ارائه داده است، و خاطرنشان می کند که برخی تغییرات در 6 ژوئیه 2021 برای دارندگان PSP اعمال می شود. در آن تاریخ، سونی توانایی انجام جستجوها و خریدهای درون بازی را از بین می برد. پیش از این فروشگاه مخصوص PSP در سال 2016 بسته شده بود، اما بازیکنان همچنان می توانستند جستجوها و خریدهای درون بازی را انجام دهند.
در حالی که از هفته آینده کاربران دیگر قادر به انجام جستجو یا خریدهای درون بازی نخواهند بود، سونی می گوید که گیمرها همچنان می توانند تمام محتوای PSP خریداری شده قبلی را دانلود کنند. با دسترسی به لیست دانلود در خود دستگاه، می توان دانلود را انجام داد. نکته شفاف دیگر خبر خوب برای کسانی است که هنوز از انجام بازی در PlayStation Portable خود لذت می برند.
مقداری از محتوای PSP برای خرید در فروشگاه های PS3 و PS Vita در دسترس است. سونی می گوید که گیمرها همچنان می توانند محتوای PSP موجود در هر دو فروشگاه را خریداری و بازی کنند، اما شما همچنان نمی توانید از طریق فروشگاه درون بازی برای محتوای PSP خرید کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *