• 31 اردیبهشت 1403
ِاولین تریلر Death Stranding 2 نمایش داده شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

هیدئو کوجیما امسال طی رویداد The Game Awards حضور پیدا کرد. همانطور که بسیاری انتظار داشتند، کوجیما از ادامه بازی Death Stranding رونمایی کرد که در حال حاضر در دست توسعه است. نام این بازی Death Stranding 2 خواهد بود و با استفاده از موتور گرافیکی Decima ساخته می شود.

 

 

طی یک تریلر کوتاه نمایش داده شده از این بازی، شخصیتی به نام Fragile (با بازی Lea Sydoux) را دیدیم که در بازی اول نیز حضور داشت. طی این تریلر Fragile در تلاش برای حفاظت از یک نوزاد است که توسط افرادی ناشناس تحت تعقیب است. اتفاقات بازی در همان دنیای پس از آخرزمان عنوان اول رخ می دهد. همانطور که از یک تریلر عرضه شده توسط کوجیما انتظار میرود، با نمایشی عجیب و مرموز روبرو بودیم. کوجیما نیز درباره بازی اطلاعات زیادی را فاش نکرد.

بازگشت نورمن ریدوس

intro 1670555469 - اولین تریلر Death Stranding 2 نمایش داده شد

مهم ترین لحظه تریلر نیز مشاهده ورود Sam Bridges با بازی Norman Reedus است که اینبار به نظر میرسد آماده یک سفر جدید با Fragile است. Elle Fannings نیز نقش یک شخصیت دیده نشده در تریلر را بازی خواهد کرد. Troy Baker نیز که صدایش برای بسیاری از گیمرها آشناست با صدای خود در این بازی حصور خواهد داشت.

تریلر جدید همچنین یک شخصیت مرموز جدید را نشان می دهد که یک ماسک قرمز بر صورت دارد و لباسی عجیب پوشیده است و از همه عجیب تر با خود یک گیتار حمل می کند که مشخص نیست به چه معناست. به نظر نمیرسد که این شخصیت یک انسان باشد، اما با توجه به حضور پررنگ او در تریلر احتمال میرود که نقشی کلیدی در داستان داشته باشد.

بازی رایگان بازی Tom Clancy’s The Division Heartland ساخت یوبیسافت در راه است
> > >

پروژه های محرمانه کوجیما

Death Stranding 2 Announcement TGA 2022 770x435 1 - اولین تریلر Death Stranding 2 نمایش داده شد

کوجیما در ادامه اعلام کرد که همه چیز را مبهم رها خواهد کرد و پیدا کردن رمز و راز های متعدد درباره بازی که در تریلر آن نهفته شده، بر عهده طرفداران خواهد بود. اما در ادامه اضافه کرد که داستان Death Stranding 2 را پس از وقایع پاندمی کووید 19 از پایه باز نویسی کرده است. مسلما مشخص نیست که بازی چه زمانی عرضه خواهد شد.

کوجیما همچنین اعلام کرد که در کنار Death Stranding 2 در حال کار بر روی یک عنوان محرمانه دیگر است. به گفته او این بازی عنوانی متفاوت خواهد بود و در حال آزمایشات بر روی آن است. ممکن است این همان عنوانی باشد که کوجیما در رویداد Xbox & Bethesda Showcase در ماه ژوئن سال جاری درباره آن صحبت کرد، و از آن به عنوان “بازی که همیشه میخواستم بسازم” یاد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *