• 25 فروردین 1403
بازی Rise of Ronin توسط سازندگان Nioh برای پلی استیشن 5 معرفی شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سازنده بازی Nioh قصد دارد طرفداران پلی استیشن را به یک ماجراجویی به ژاپن در دوره باکوماتسو ببرد. روز سه شنبه، Team Ninja  (با Ninja Theory اشتباه گرفته نشود) اعلام کرد که در حال کار بر روی یک بازی اکشن ماجراجویی جدید با عنوان Rise of the Ronin است.

 

داستان این بازی در سال 1863، حدود یک دهه پس از پایان دادن به انزوای ژاپن از غرب توسط کمودور متیو پری(Matthew Perry) رخ می دهد و بازیکن را در دوره ای از تغییرات چشمگیر تکنولوژیکی و سیاسی قرار می دهد.

شما در نقش یک رونین سرگردان بازی خواهید کرد که در حال گشت در یک کشور از هم گسیخته است.

Rise of the Ronin is an action RPG from Ninja which is going to become PC in 2024 - بازی Rise of Ronin توسط سازندگان Nioh برای پلی استیشن 5 معرفی شد

از آنجایی که این بازی یک پروژه از Team Ninja است، انتظار نبرد تن به تن سوم شخص زیبایی را داشته باشید. همچنین به نظر می‌رسد این بازی از بازی‌های دنیای باز (Open World) غربی مانند Assassin's Creed الهام گرفته است، که باید اعتراف کنیم که با توجه به موضوع داستان آن انتخاب مناسبی است.

Rise of the Ronin در سال 2024 فقط برای  کنسول پلی استیشن به طور انحصاری عرضه خواهد شد. 

لازم است یادآوری کنیم که Team Ninja در حال کار بر روی یک بازی دیگر با شباهت بسیار به Nioh با نام WO LONG: FALLEN DYNASTY است که این بار در دوره Han در چین اتفاق می افتد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *