• 10 خرداد 1403
کپکام از بازسازی Resident Evil 4 به طور رسمی رونمایی کرد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شایعات سالهاست که ادامه دارد اما امروز کپکام بلاخره از بازسازی بازی Resident Evil 4 که مدتها در انتظارش بودیم رونمایی کرد. این رونمایی طی رویداد State of Play سونی صورت پذیرفت.

اولین تریلر پخش شده نشان دهنده جلوه های بصری تاثیر گذاری است که به اتمسفر و جزییات یک عنوان کلاسیک می افزاید. برخی صحنه های این تریلر نشان دهنده مکان هایی است که برایمان ناآشناست و شباهتی به بازی اصلی ندارد.

unknown 5 - کپکام از بازسازی Resident Evil 4 به طور رسمی رونمایی کرد

کپکام طی پستی در وبلاگ خود تاکید کرد که این بازی نگاهی دوباره به داستان Resident Evil 4 خواهد داشت درحالی که اصالت بازی اصلی را حفظ خواهد کرد:

“این بار، بازی به شکلی توسعه داده خواهد شد به پیشرفته ترین کیفیت یک بازی ترس و بقا در خور سال 2023 برسد، در حالی که اصالت بازی اصلی را حفظ کند. هدف ما ساخت بازی به شکلی است که حس آشنایی برای طرفداران سری بازی باشد، در عین حال حس جدیدی نیز به ارائه دهد.

این اقدام با تصور دوباره خط داستانی بازی و در عین حال حفظ اصالت مسیر آن، مدرن کردن گرافیک، و بروز رسانی کنترل ها به استاندارد های مدرن در حال انجام است.

unknown 2 - کپکام از بازسازی Resident Evil 4 به طور رسمی رونمایی کرد

6 سال از فاجعه بایولوژیکی شهر راکون میگذرد. لیان اس کندی یکی از بازماندگان حادثه، به عنوان یک مامور که مستقیما به رئیس جمهور  گزارش می دهد استخدام شده است. با داشتن تجربه چندین ماموریت، لیان به نجات دختر ربوده شده رئیس جمهور آیالات متحده ارسال فرستاده شده است. لیان رد او را به روستایی دور افتاده در اروپا میابد، جایی روستاییان رفتار بسیار عجیبی دارند.

سونی ده بازی با سرویس لایو تا مارس 2026 راه اندازی خواهد کرد.
> > >

و از اینجا پرده از این داستان فرساینده ترس و بقا و نجات برداشته می شود.”

unknown 3 - کپکام از بازسازی Resident Evil 4 به طور رسمی رونمایی کرد

خوشبختانه به نظر میرسد که کپکام همانند بازی سازی Resident Evil 3، اینبار عجولانه عمل نکرده است و مدت زیادی طول کشید تا نشانی از باز سازی Resident Evil 4 ببینیم. با توجه به این که تا تاریخ عرضه بازی یعنی 24 مارس 2023 زمان زیادی باقی مانده، به نظر میرسد که تیم در تلاش است که اشتباهات Resident Evil 3 را تکرار نکند.

اگر به خاطر داشته باشید، این بازی به نسبت نسخه باز سازی شده Resident Evil 2 با موفقیتی چشم گیری روبرو نشد، چرا که بسیاری عقیده داشتند، بخش های مهم و کلیدی بازی نسبت به نسخه اصلی بازی حذف شده بود و بازی از چیزی که میبایست بسیار کوتاه تر بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *