• 6 اردیبهشت 1403
1628168865 2021 08 05 17 36 00 latest 38401632 opera - نسخه Legends بازی Ghost of Tsushima به صورت مستقل عرضه خواهد شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

این ماه برای طرفداران بازی ارواح تسوشیما (Ghost of Tsushima) ماه بسیار هیجان انگیزی است.. در کنار عرضه نسخه Director’s Cut  این بازی برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 روز 20 اگوست، کمپانی ساکر پانچ (Sucker Punch) روز گذشته اعلام کرد که نسخه مولتی پلیر بازی با نام Legends به زودی به صورت یک بازی مستقل عرضه خواهد شد. حالت مولتی پلیر Legends بازی در حال حاضر جزوی از بازی اصلی می باشد.

این نسخه از بازی مدتی پس از Director’s Cut  عرضه خواهد شد دارن بریجز (Darren Bridges) طراح ارشد بازی در استودیوی ساکر پانج اعلام کرد که یک حالت مولتی پلیر جدید به نام  Rivals نیز به نسخه Legends بازی اضافه خواهد شد.

 در این حالت بازیکن ها به تیم های دو نفره تقسیم می شوند و با جای مبارزه مستقیم با یک دیگر باید با موج متعدد دشمنان مبازره کنند و تیمی که دشمنان بیشتری را شکست دهد، پیروز خواهد شد. با شکست دادن دشمنان در حین مسابقه، بازیکنان یک نوع واحد پولی به نام Magatama دریافت می کنند که با استفاده از آن می توانند برای رقیبان خود در سمت دیگر دیباف (debuffs) بخرند تا کار آن ها را سخت تر کنند.استفاده از Magatama موج آخر دشمنان را آزاد می کند و تیمی که بتواند در مقابل این موج دوام بیاورد برنده مسابقه خواهد شد.

1628168864 ghost of tsushima legends multiplayer mode is getting a standalone release 1 1280x720 1 - نسخه Legends بازی Ghost of Tsushima به صورت مستقل عرضه خواهد شد

یکی دیگر از امکانات جدید Legends اضافه شدن سیستم Gear Mastery می باشد به حالت مولتی پلیر بازی می باشد. با این قابلیت بازی کن هایی که داری Gear level 110  هستند می توانند با شرکت در چالش هایی به نام Mastery Challenges تجهیزات خود را به لول از 120 ارتقاء داده و یک درگاه perk  دیگر نیز در تجهیزات خود دریافت کنند.

ماوس های گیمینگ ریزر سری DeathAdder V3 Pro
> > >

حالت Rivals و سیستم Gear Mastery  روز 31 سپتامبر سال جاری عرضه خواهد شد. نسخه Legends نیز در همین روز بر روی فروشگاه پلی استیشن با قیمت 19.99 دلار عرضه خواهد شد و دارای تمامی حالت های مولتی پلیر اشاره شده و موجود در نسخه اصلی بازی خواهد بود.

اشخاصی که نسخه مستقل بازی Legends را تهیه می کنند می توانند با قیمت 40 دلار آن را به نسخه Director’s Cut ارتقاء دهند.  ساکر پانچ همچنین اعلام کرده است که برای نسخه Legends بازی از تاریخ 10 سپتامبر تا 1 اکتبر به صورت هفته بروز رسانی های جدید عرضه خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *