بازی Battlefield 6 برای کنسول های نسل جدید و قدیم عرضه خواهد شد

برخی از طرفداران سری بازی های بتلفیلد (Battlefield) نگران این موضوع بودند که نسخه جدید بازی برای کنسول های نسل جدید طراحی خواهد شد، اما EA اعلام کرده است که این موضوع حقیقت ندارد و بازی بر روی هر دو نسل کنسول عرضه خواهد شد.

مدیر کمپانی  EA اندرو ویلسون ( Andrew Wilson) طی تماسی با سرمایه گذاران اعلام کرده است که نسخه 6 این بازی با اینکه بر روی کنسول های اکس باکس سری اس و اکس و پلی استیشن 5 تمرکز خواهد داشت، بر روی کنسول های نسل قبلی نیز عرضه خواهد شد. سازندگان Battlefield 6 از پتانسیل سخت افزار های نسل جدید نهایت بهره را خواهند برد تا فیزیک و هوش مصنوعی و همچنین “طبیعت چشم گیر” بازی را بهبود بخشند.

EA و DICE تیزری از رونمایی این بازی در ماه ژوئن سال جاری عرضه کرده اند و احتمال میرود این رونمایی به صورت کامل تر طی رخداد مجازی EA Play به صورت کامل تر انجام شود.عرضه این بازی بر روی کنسول های نسل قبل تصمیم عجیبی نیست، زیرا کنسول های نسل جدید هنوز اول راه هستند و بسیاری از افراد به دلیل کمبود عرضه نتوانستند کنسول ها را تهیه کنند. به طور مثال از زمان عرضه پلی استیشن فقط 7.8 میلیون دستگاه از این کنسول به فروش رفته است این در حالی است که کنسول پلی استیشن تا پایان سال 2020 حدود 115.2 میلیون دستگاه فروش داشته است. اگر  EA عرضه این بازی را به کنسول های نسل جدید محدود کند، میلیون ها نسخه فروش را از دست خواهد داد، زیرا احتمال می رود مشکل کمبود کنسول ها حتی تا زمان عرضه بازی Battlefield 6 نیز حل نشود.

بروز رسانی های اپلیکیشن های ویندوز 11 به تغییرات بصری و امکانات جدید
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

بیش از 25 بازی جدید برای پلی استیشن 5 در راه است

خواندن مطلب بعدی ←

تصاویر و اطلاعاتی از گوشی Infinix Note 10 منتشر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *