• 3 اردیبهشت 1403
سری بازی Assassin's Creed اینبار با ژاپن فئودال میرود
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازی‌ای که طرفداران Assassin’s Creed سال‌ها خواستار آن بودخند بالاخره در راه است. طی رویداد Ubisoft Forward که در روز شنبه برگزار شد، ناشر این سری بازی ها عنوانی با اسم رمز  Codename Red را معرفی کرد، یک ورودی جدید در این سری که در زمان ژاپن فئودالی اتفاق می‌افتد.

مارک الکسیس کوته (Marc-Alexis Côté)، رئیس این فرنچایز، Red را عنوان برتر بعدی در سری بازی های Open world یوبی‌سافت خواند و گفت که یوبی‌سافت واحد کبک (Quebec) پیشرو کار روی این پروژه است و بیانگر این است که این بازی بیشتر به عنوان Odyssey شباهت دارد تا Assassin's Creed Mirage که سال آینده عرضه خواهد شد.

RbRXW98GZLTsJX9wwqFmSA - سری بازی Assassin's Creed این بار به ژاپن فئودالی میرود

کوته همچنین یک تیزر برای عنوانی به نام Codename Hexe به اشتراک گذاشت و آن را “نوع بسیار متفاوتی از بازی Assassin's Creed” نامید. یوبی سافت مونترال، استودیویی که برای اولین بازی Assassin's Creed را ایجاد کرد، پیشرو در توسعه این پروژه است و کلینت هاکینگ (Clint Hocking) به عنوان کارگردان خلاق بازی معرفی شده است.

2022 09 12 13 07 32 Window - سری بازی Assassin's Creed این بار به ژاپن فئودالی میرود

هاکینگ ممکن است نام آشنا نباشد، اما او احتمالاً یکی از تأثیرگذارترین طراحان Ubisoft است، که شامل بازی های مشهور Splinter Cell: Chaos Theory و Far Cry 2 می شود.

طبق گزارش اخیر از وبسایت بلومبرگ، بازی Codename Hexe در اواخر جریان امپراتوری مقدس روم اتفاق می افتد.

هیچ‌یک از این بازی‌ها هنوز تاریخ انتشار ندارند، اما یوبی‌سافت گفته است که هر دو آن‌ها با عنوان Infinity ادغام خواهند شد، سرویسی که کوته آن را “نه یک بازی ، بلکه یک نقطه ورود به سری بازی Assassin's Creed” می‌نامد.

احتمال عدم حضور فرمانده شپرد در Mass effect جدید
> > >

یوبی سافت در مورد این که Infinity چیست و شامل چه چیزی می شود بسیار مبهم عمل کرده است، اما کوته گفت که این شرکت در حال بررسی امکان ایجاد تجربیات چند نفره مستقل در یک هاب آنلاین است.

2022 09 12 13 07 38 Window - سری بازی Assassin's Creed این بار به ژاپن فئودالی میرود

مشخص نیست که این به چه معناست. شاید یوبیسافت تصمیم دارد بعد از گلایه ها از بازی های Odyssey و  Origin این دو سبک بازی را از همدیگر جدا کند. بسیاری از مردم به دلیل سبک اکشن و به دور از ریشه Assassin's Creed این بازی ها نسبت به آن بدبین بودند و آن را یک AC واقعی خطاب نکردند.

شاید یوبیسافت قصد دارد که به طور همزمان چند عنوان از این بازی را به سبک های مختلف عرضه کند. عناوینی که شباهت بسیار با بازی های اولیه AC دارند و تمرکز آن ها بر روی مخفی کاری و قتل بی سرو صدای دشمنان است، و از طرف دیگر عناوینی مثل Odyssey داشته باشیم که بتوان یک تنه یک قلعه را با سر و صدای زیاد سرنگون کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *