زمان مطالعه: 2 دقیقه

آیا از طرفداران سری بازی های خشمگین کننده ی Nioh هستید؟ Team Ninja سازنده این بازی عنوان جدیدی با نام Wo Long: Fallen Dynasty در دست ساخت دارد.

اگر از طرفداران بازی های این استودیو هستید شاید اطلاع داشته باشید که این تیم از زیر مجموعه های استودیوی ژاپنی معروف و پرحاشیه، Koei می باشد. طرفداران Koei، یا حتی کسانی که فقط با آن اشنایی دارند، با سری بازی های Musou یا Warriors منتشر شده توسط این کمپانی آشنایی دارند.

این سری بازی ها با دو عنوان معروف تر Samurai Warriors که داستان آن اقتباس گرفته از تاریخ ژاپن است، و Dynasty Warriors که بر گرفته از تاریخ چین بیش از 1400 سال پیش است، شناخته شده اند. البته بازی های اسپین-اف دیگری نیز وجود دارد که ممکن است با آن ها آشنایی داشته باشید، ولی عناوین معروف به این دو دسته تقسیم می شوند.

سازنده سری بازی های Nioh از عنوان جدید Wo Long: Fallen Dynasty رونمایی کرد

زمانی که بازی Nioh و Nioh 2 معرفی شد مشخص بود که تیم Team Ninja از اقیانوس عظیمی از اطلاعات و داستان های حماسی که Koei از ساخت سری بازی های Samurai Warriors جمع آوری کرده است استفاده کرده، و برخی حدس میزند که این تیم در عناوین بعدی خود، به سراغ مجموعه دانش Koei از تاریخ چین و دوره سه پادشاهی (Three Kingdome) برود.

اولین تیزر نمایش داده شده از بازی Wo Long : Fallen Dynasty که روز یکشنبه، طی فستیوال تابستانی بازی های اکس باکس رونمایی شد، این موضوع اثبات شده است.

سازنده سری بازی های Nioh از عنوان جدید Wo Long: Fallen Dynasty رونمایی کرد

بازی Wo Long عنوانی، بی رحم، خشن و پر از شیاطین است که شباهت های بسیاری به Nioh خواهد داشت با این تفاوت که، اینبار شما به عنوان یک شبه نظامی گم نام در آواخر دوره پر تلاطم هان (Han Period) در تاریخ چین به مبارزه با این شیاطین می پردازید.

اکتیویژن بازه زمانی عرضه و استودیوی سازنده عنوان Call of Duty 2021 را تایید کرد
> > >

متاسفانه اطلاعات زیادی از این بازی به جز یک تریلر سینماتیک منتشر نشده است، ولی شکی در این نیست که همانند بازی های Souls like باید انتظار یک بازی بی رحم و خشم برانگیز، پر از مرگ و لحظه های پر تنش را داشت.

این بازی در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.