Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ 28 اکتبر عرضه خواهد شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

طرفداران سری بازی های Call Of Duty به گوش باشند، چرا که عنوان بعدی این بازی با نام Modern Warfare II روز 28 اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد.

این عنوان که ادامه بازی Modern Warfare می باشد که خود ریبوتی از مجموعه سه گانه اصلی Modern Warfare می باشد.

اکتیویژن بلیزارد تیزری از این بازی منتشر کرده است که در آن گیم پلی از بازی مشاهده نمی شود، در عوض تصاویری ازبرخی شخصیت های اصلی بازی نشان داده شده که در بین آن ها نام های آشنایی همانند John “Soap” MacTavish, Simon “Ghost” Riley, Captain John Price, Kyle “Gaz” Garrick و Alejandro Vargas دیده می شود.

میتوان حدس زد که تا رونمایی از گیم پلی بازی زمان زیادی باقی نمانده است. در این تیزر در سکانسی بسیار کوتاه، جمله  J-8-22 دیده می شود که طرفداران گمان می کنند، اشاره به روز 8 ژوئن سال جاری و تاریخ رونمایی از گیم پلی بازی دارد.

مدتی پیش اعلام شد که به زودی نسخه ای بازسازی شده و بهینه شده از بازی Call of Duty Warzone عرضه خواهد شد. ساخت این عنوان در دست استودیوی Infinity Wards است و با نظر به این که ساخت Modern Warfare II نیز بر عهده همین استودیو می باشد، میتواند حدس زد که سرشان بسیار شلوغ است. هر دو عنوان با استفاده از موتور گرافیکی جدید توسعه داده خواهند شد.

call of duty modern warfare ii 2 - Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ 28 اکتبر عرضه خواهد شد

Modern Warfare II  را میتوان یکی از مهم ترین عناوین برای Activision Blizzard خطاب کرد چرا که یکی از بهترین و پرطرفدار ترین عناوین این سری بازی در تاریخ ساخت این فرنچایز است.

مایکروسافت در صدد خرید اکتیویژن بلیزارد به مبلغ 70 میلیارد دلار
> > >

این در حالی است که Call of Duty: Vanguard که طی سال گذشته عرضه شد، یکی از پرفروش ترین عناوین سال بود و در عین حال فروش آن در حین عرضه بسیار کمتر از عنوان قبلی این بازی Black Ops Cold War بود.

در سه ماهه اول سال جاری، میزان سود و درآمد Activision افت بسیاری داشته است که بر اساس گزارشات از 150 میلیون کاربر در ماه به 100 میلیون کاربر افت داشته است و دلیل آن به سوء رفتار های این کمپانی ارتباط داده شده است.

با اکتساب اکتیویژن توسط مایکروسافت و گزارشات حاکی از آن که در سال 2023 عنوان جدیدی از Call of Duty عرضه نخواهد شد، اکتیویژن  امیدوار خواهد بود که Modern Warfare II به موفقیت روبرو شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *