• 3 اردیبهشت 1403
رابط کاربری نسخه وب اینستاگرام بروز رسانی شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از امکان ارسال پست از طریق نسخه دسکتاپ اینستاگرام که سال پیش عرضه شد، اینستاگرام بروز رسانی های جدید برای این نسخه شبکه اجتماعی را ادامه می دهد. جدیدترین بروز رسانی نسخه وب اینستاگرام رابط کاربری این شبکه را برای صفحه نمایش های بزرگتر بهینه سازی می کند.

به گفته آدام موسری مدیر اینستاگرام، این بروز رسانی روز گذشته در کنار قابلیت برنامه ریز (Scheduler) برای نرم افزار اینستاگرام عرضه شد.

“ما میدانیم که بسیاری از افراد از وب به صورت چندوظیفه ای استفاده می کنند و میخواستیم که اینستاگرام یک تجربه آنلاین عالی باشد. پس بنابراین (رابط کاربری نسخه وب اینستاگرام) تمیز تر، سریع تر و استفاده از آن آسان تر شده است و برای بهره بیشتر از مانیتور ها با صفحه نمایش بزرگ طراحی شده است.”

bb5b4980 5ffd 11ed b956 2677a85a289e - رابط کاربری نسخه وب اینستاگرام برای صفحه نمایش های بزرگ بروز رسانی شد

همانطور که در بالا مشاهده می کنید، صفحه خانه، جستجو، گشت و گذار و پیغام ها و همچنین منوی اعلان ها به یک منوی جدید در کنار صفحه منتقل شده است که در صفحه نمایش های بزرگتر به آیکون تبدیل می شود.

استوری ها در بالای صفحه نمایش دیده می شود. در حالی که پروفایل شما، پیشنهاد ها و برخی منو های دیگر در سمت راست قرار گرفته اند.

لازم به ذکر است که با کلیک بر روی هر گزینه در سمت چپ، منوی جدید در جای خود باقی میماند با مسیر یابی را آسان تر و سریع تر کند.

این رابط کاربری جدید بدون شک جذاب است. این درحالی است که آیپد همچنان نسخه مخصوص نرم افزار خود را دریافت نکرده است. موسری مدتی قبل دراینباره گفت که صفحه نمایش آیپد به قدری بزرگ نیست که برای آن یک رابط کاربری جداگانه طراحی شود. حال با عرضه این رابط کاربری جدید برای نسخه وب، کابران آیپد حداقل میتوانند از آن استفاده کنند تا ایسنتاگرام چاره ای بیندیشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *