Exoprimal
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کپکام از ساخت بازی اگزوپرایمال (Exoprimal) رونمایی کرد. بازی عجیبی که در آن افرادی با پوشیدن اگزوسویت های های ربات شکل با سیلی از دایناسور ها مبارزه می کنند.

اگر بازی Earth Defense Force را در گذشته بازی کرده باشید، بلافاصله این بازی برایتان آشنا به نظر میرسد. عنوانی که شمایل جذابی ندارد و در نگاه برخی حتی مضحک به نظر میرسد، اما به طرز غیر قابل درکی سرگرم کننده و خنده دار است.

بازی Exoprimal طی رویداد State of Play کمپانی سونی رونمایی شد. داستان بازی در سال 2043 رخ می دهد و به نظر میرسد در این سال ما با تکنولوژی دست یافتیم که منجر به ظغیان یا شیوع دایناسور ها شده است. طی این رخداد درگاه هایی در سرتاسر دنیا باز می شود و دایناسور ها به صورت سیل گونه از آن به بیرون سرازیر می شوند.

Exoprimal multiplayer screenshot - بارش دایناسور در بازی جدید کپکام Exoprimal

شاید در نگاهی دیگر این بازی شما را یاد سری بازی های Dynasty Warriors بیاندازد اما به جای صلاخی هزاران سرباز با استفاده از لباس های ربات شکل به کشتن هزاران دایناسور میپردازید.

به گزارش پلی استیشن بلاگ این بازی تمرکز زیادی بر روی قابلیت ها مولتی پلیر و Co-op دارد. بازیکنان همیشه با تعداد زیادی از دشمنان محاصره شده اند و باید با تلفیق اگزوسویت های مختلف و استراتژی های متعدد بر وضعیت خود غلبه کنند.

به گفته کپکام:

در حالت اصلی بازی، که Dino survival نام دارد و نبرد 5vs5 تقلی می شود، تیم ها با سیلی از دایناسور ها مبارزه می کنند و باید طی آن تلاش کنند تا ماموریت های خود را قبل از تیم های دیگر به پایان برسانند. مجموعه ای از ماموریت های متنوع و دینامیک، بازیکنان را در حالت آماده باش نگه می دارد و هر نبرد با نبرد قبلی فرق دارد. مبارزه کنندگان باید همیشه آماده باشند تا زمانی که ماموریت آنها از شکار دایناسور ها به حمل محموله های مهم و یا مقابله نهایی در برابرحملات بی رحمانه تغییر می کند. تیم های مقابل یکدیگر این امکان را خواهند داشت تا به صورت مستقیم تیم دیگر را مورد حمله قرار دهند و مانع از پیشروی آن ها شوند.

VTb3CX2whk7wngwqd2nHCR - بارش دایناسور در بازی جدید کپکام Exoprimal

خبر خوش اینکه بازی Exopirmal یک عنوان انحصاری پلی استیشن نخواهد بود و برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، اکس باکس سری اس و اکس، اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی (استیم) طی سال 2023 عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *