اینستاگرام: احتمال عرضه قابلیت پاسخ به استوری با پیام صوتی
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اینستاگرام به تازگی قابلیت لایک کردن استوری ها به صورت خصوصی را به این پلتفرم اضافه کرده است و به نظر میرسد این شبکه اجتماعی به زودی قابلیت دیگری را برای واکنش به استوری ها اضافه خواهد کرد.

به گفته توسعه دهنده نرم افزار و برنامه نویس Alessandro Paluzzi، که به مهندسی معکوس نرم افزار ها برای یافتن قابلیت های پنهان و یا در حال توسعه آن ها معروف است، اینستاگرام در حال کار بر روی قابلیت ارسال پیام صوتی (وویس) برای استوری افراد است. Paluzzi در توییتر خود تصاویری از این قابلیت منتشر کرد.

FOyHGupXoAArsd  - اینستاگرام و احتمال عرضه قابلیت پاسخ به استوری با پیام صوتی

وبسایت Engadget طی تماسی در این باره از اینستاگرام پرس و جو کرد اما در حال حاضر پاسخی دریافت نشده است. نکته ای که باید توجه کرد اینکه تمامی قابلیت هایی که در یک نرم افزار و اپلیکیشن تعبیه می شوند به طور عمومی عرضه نخواهند شد و پس از بررسی و آزمایش کوتاه مدت توسط گروه های کنترل حذف خواهند شد.

از طرفی اینستاگرام قابلیت لایک استوری ها به صورت خصوصی را در جهت خلوت کردن صندوق دریافت (اینباکس) کاربران عرضه کرد و به نظر میرسد که امکان ارسال پیام صوتی بر خلاف هدف این قابلیت عمل کند. با این حال نمیتوان گفت که امکان ارسال پیام صوتی کار را برای کاربران راحت تر خواهد کرد و از امکانی در این اپلیکیشن استفاده خواهد کرد که در حال حاضر در آن وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *