Elden Ring PC screenshot 1280x720 1 - بازی Elden Ring در صدر جدول برترین بازی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازی Elden Ring به برترین بازی در جدول “لیست دلخواه” (Wishlist) پلتفرم استیم تبدیل شده است. به گفته وبسایت Eurogamer بازی پرطرفدار Elden Ring که توجه بسیاری را به خود معطوف کرده است، با کنار زدن بازی Dying Light 2 به برترین بازی خواسته شده توسط کاربران این پلتفرم تبدیل شده است. در حال حاضر مقام اول این رتبه بندی متعلق به بازی Elden Ring بوده، بازی Dying Light 2 در مقام دوم، بازی Party Animals در مقام سوم ، بازی God of War در مقام چهارم و بازی Hollow Knight: Silksong در مقام پنجم قرار گرفته اند.

به گفته Eurogamer سرقت مقام اول از بازی Dying Light 2 کار بسیار راحتی نمی باشد چرا که این بازی در تمامی طول سال 2021 در مقام اول قرار داشته است. بازی Dying Light با عرضه نسخه اول در سال 2015، تجربه به یاد ماندنی در بین بازیکن ها باقی گذاشت و این عنوان تا به امروز نیز در حال بروز رسانی است. به تاخیر افتادن بازی Dying Light 2 نیز تاثیری در میزان طرفداران آن نداشته است. پس کنار زدن این بازی از این لیست کار راحتی نیست.

بازی Elden Ring جدید ترین بازی استودیوی From Software می باشد، که در لیست بازی های خود عناوین طلایی مثل سری  Dark Souls و Bloodbourne  و همچنین Sekiro: Shadows Die Twice را دارد. نه تنها این بازی توسط هیدتا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)  خالق سری عناوین  Dark Souls کارگردانی می شود، بلکه دنیا و داستان این عنوان به کمک جورج آر آر مارتین، نویسنده مشهور سری کتاب های نوای آتش و یخ ( A Song of Ice and Fire) نوشته شده است، که بعدها بیشتر با عنوان سریال تلویزیونی که با اقتباس از این سری کتاب ها ساخته شده است، یعنی بازی تاج و تخت (Game of Thrones) شناخته شد.

بروز رسانی گرافیکی برای بازی های رزیدنت اویل توسط کپکام عرضه خواهد شد
> > >

بازی Elden Ring با استفاده از فرمول سری بازی های Dark Souls، بازیکن ها را به یک فضای open world می برد و این موضوع طرفداران را بسیار به وجد آورده است. اما تجربه های اخیر نشان داده که بهتر است به عنوان یک بازیکن تمام هوش و حواس خود را در مقابل یک بازی از دست ندهیم و به یاد داشته باشیم که کمپانی هایی با بهترین رزومه و برترین بازی ها نیز منجر به ناامید شدن طرفداران شده اند.

ولی اگر تیم میازاکی بتواند به خوبی دیگر بازی های این استودیو عمل کنند جای نگرانی نیست . بازی Elden Ring در تاریخ 25 فوریه سال 2022 برای کامپیوتر های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، اکس باکس وان، و اکس باکس سری اس/اکس عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *