• 6 اردیبهشت 1403
article 1280x720.eb3fb26e - احتمال عرضه Need For Speed جدید در سال 2022
زمان مطالعه: 2 دقیقه

طی سال 2020 اعلام شد که تیم اصلی سازنده سری بازی های  Need For Speed، استودیوی Criterion Games در حال ساخت عنوانی جدید از این بازی است اما اطلاعات زیادی درباره آن منتشر نشد.

در سال 2021 اعلام شد که توسعه این بازی به علت همکاری تیم سازنده آن در ساخت بازی Battlefield 2042 متوقف شده است، ولی بعد از آن نیز دیگر خبری از این بازی منتشر نشد.

طی آخرین اپیزود برنامه GrubbSnax، جف گراب اطلاعاتی درباره نسخه جدید بازی Need For Speed به اشتراک گذاشت. به گفته وی این بازی در سال 2022 و برای کنسول های نسل جدید به طور انحصاری عرضه خواهد شد.

به گفته گراب:

نید فور اسپید همچنان در سال جاری عرضه خواهد شد، احتمال دارد که این بازی در ماه نوامبر عرضه شود. اگر از طرفداران نید فور اسپید هستید و تازگی کنسول نسل جدید خریداری کردید، خبر خوشی برایتان دارم. این بازی فقط برای کنسول های نسل جدید عرضه خواهد شد. شایعه شده که اینبار اتفاقات بازی در میامی رخ می دهد و احتمالا این بار به سمت مسابقات زیر زمینی (غیر قانونی) می رود.

البته اطلاعات اشاره شده توسط گراب به طور رسمی تایید نشده است، اما عرضه یک بازی Need  For Speed جدید توسط Criterion در سال 2022 کمی عجیب به نظر می رسد. به خصوص که این تیم در سال گذشته توسعه بازی را متوقف کرده است.

need for speed hot pursuit remastered 6114705 - احتمال عرضه Need For Speed جدید در سال 2022

استودیوی Criterion Games بازی های مسابقه ای اتومبیل سواری را از زیر و بم می شناسد و سال ها در ساخت آن تجربه دارد، پس بعید است که در توسعه بازی به مشکلات متعددی برخورده باشند. از طرفی ممکن است مراحل ساخت آن با سرعت بالایی پیش رفته باشد.

نامزدهای فستیوال The Game Awards 2022 معرفی شد
> > >

Criterion Games درباره این بازی اعلام کرد که عنوانی بر پایه و اساس بازی های قبلی عنوانی پر خرج، با امکانات ارتباطی بالا و پر از اکشن خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *