• 25 فروردین 1403
تیم سازنده بازی Layers of Fear بر روی عنوان جدیدی از این بازی کار می کند
زمان مطالعه: 2 دقیقه

استودیوی بازی سازی Blooper Team به زودی نسخه جدیدی از بازی Layers of Fear، با نام Layers of Fears که یک عنوان ترسناک روانشناختی است، برای کنسول های اکس باکس سری اس و اکس، پلی استیشن 5، و کامپیوتری طی ماه های اولیه سال 2023 عرضه خواهد کرد.

این بازی گویای فصلی جدید از داستان دنیای بازی Layers of Fear خواهد بود که بر پایه اتمسفر ترسناک و پر از توهم قسمت های قبلی بازی ساخته خواهد شد.

Screenshot 2022 06 09 14 - تیم سازنده بازی Layers of Fear بر روی عنوان جدیدی از این بازی کار می کند

مدیر عامل Blooper در اینباره گفت:

ما در حال بازگرداندن فرنچایزی هستیم که واقعا برای ما خاص است, و شمایل جدید آن، تجربه ای واقعا تازه به بازیکن ها ارائه خواهد داد و همچنین داستان کلی بازی را روشن تر خواهد کرد.

ما ابتدا قصد داشتیم که بازی های قبلی را دوباره سازی کنیم، اما نمیخواستیم که فقط یک مجموعه ریمستر شده از بازی های قبلی ارائه دهیم.

ما یک مسیر جدید را انتخاب کردیم که شاید در حال حاضر خیلی واضح نباشد. ولی میتوانم به شما بگویم که ما به دلیل خاصی این بازی را Layers of Fears نامیده ایم.

تیم Blooper عنوان اصلی این فرنچایز را در سال 2016 با نام Layers of Fear (بدون s در آخر اسم) عرضه کرد و مدتی بعد نیز بسته الحاقی با نام Inheritance به بازی اضافه شد.

ادامه این بازی نیز با نسخه دوم آن در سال 2019 عرضه شد. طی سال های گذشته این استودیوی بازی سازی با کمپانی های متعددی همکاری کرد تا بر روی بازی های ترسناک دیگری مثل Blair Witch و The Medium کار کند.

هر آنچه در رویداد آنلاین کپکام گذشت: رونمایی از گیم پلی بازسازی Resident Evil 4
> > >

سال گذشته نیز، Bloopers وارد یک قرارداد مشارکت با Konami منتشر کننده بازی های Silent Hill شد. این موضوع باعث شد شایعاتی مبنی بر باز سازی نسخه دوم بازی Silent Hill در فضای مجازی منتشر شود، که این شایعات با مشخص شدن پروژه جدید Bloopers طی فستیوال بازی های تابستانی سال 2022 که شب گذشته شروع شد از بین رفت.

البته ناگفته نماند گزارشات حاکی از آن است که این تیم در حال حاضر بر روی چند ین پروژه کار می کند، و هنوز احتمال دارد که یکی از این پروژه ها ارتباطی با Silent Hill داشته باشد.

Blooper Teams ساخت بازی Layers of Fears را به همکاری استودیوی Anshar در دست دارد، که در گذشته بر روی بازی عجیب ولی جذاب Observer: System Redux کار کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *