• 3 اردیبهشت 1403
شرکت کنندگان فستیوال تابستانی بازی های کامپیوتری 2022 مشخص شدند
زمان مطالعه: 2 دقیقه

فستیوال تابستانی بازی های کامپیوتری به سرعت در حال نزدیک شدن است، و ممکن است جای خالی همایش E3 منحل شده را پر کند. این برنامه شباهت زیادی به برنامه Future Games Show فصل بهار دارد و برای رونمایی از جدیدترین آی پی ها و بازی های آینده برگزار خواهد شد.

ماه آینده  این برنامه به صورت زنده استریم خواهد شد و Geoff Keighley  مجری این برنامه طی تویینی همکاران امسال این فستیوال را معرفی کرد. این همکاران استودیو هایی هستند که طی ماه اجرای برنامه در استریم های آنلاین حضور پیدا خواهند کرد.

FUGSX5SUYAEWw83 2060x1159 1 - شرکت کنندگان فستیوال تابستانی بازی های کامپیوتری 2022 مشخص شدند

در نگاه اول نام استودیو هایی همانند Atlus, Capcom, 2K, Studio MDHR, و SEGA بیش از بقیه خود نمایی می کنند و زمینه را برای حدس و گمان درباره رونمایی های این کمپانی ها فراهم می کند.

به طور مثال کمپام مدتی قبل ساخته شده بازی Street Fighter 6 را تایید کرد و وعده انتشار اخبار جدید طی تابستان را داد. از طرفی دیگر ممکن از اخباری درباره محتویات و بسته های الحاقی جدیدی برای بازی های Cuphead و Monster Hunter Rise : Sunbreak که اواخر ماه ژوئن عرضه خواهد شد، منتشر شود.

همچنین احتمال میرود تا اطلاعات بیشتری درباره باز سازی بازی Silent Hill 2 توسط تیم Bloober منتشر شود.

کمپانی Altus نیز به بیست و پنجمین سالگرد سری بازی های Persona نزدیک می شود و با عرضه شدن Person 4 Golden pot برای پلتفرم استیم، بعید نیست که اخباری درباره انتشار Persona 5 برای کامپیوتر و یا حتی عرضه Persona 6 شنیده شود.

دیگر استودیو های قابل توجه در این لیست شامل PlayStation, Square Enix, Skybound Games, Coffee Stain Games, Netflix, Mediatonic, و Devolver Digital می شود و به نظر میرسد در این فستیوال برای هرکسی خبری و اطلاعیه ای با ارزش وجود داشته باشد.

اولین لپتاپ گیمینگ Corsair مخصوص گیمر ها و استریمر ها
> > >

فستیوال تابستانی بازی های کامپیوتری 2022 یا Summer Game Fest 2022 از روز 9 ژوئن سال جاری پخش خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *