• 3 اردیبهشت 1403
شایعه: احتمال رونمایی از بازی جدید Silent Hill
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شایعاتی مبنی بر پروژه جدیدی از سری بازی های Silent Hill در فضای آنلاین منتشر شده است و به نظر میرسد که این بازی ابتدا قرار بوده که در سال 2021 عرضه شود.

بعد از نشت ناخواسته برخی تصاویر از عنوان جدید بازی Silent Hill که توسط Konami در دست ساخت است، کاربر توییتر Dusk Golem که به نشت اطلاعات بازی های عرضه نشده مشهور است، اطلاعات جدیدی درمورد این بازی در اختیار عموم گذاشته است.

او اعلام کرد که تاریخ عرضه این بازی ابتدا برای اکتبر 2021 در نظر گرفته شده بود. او همچنین اعلام کرد که تصاویر منتشر شده طی هفته گذشته مربوط به 6 ماه پیش بوده است پس بعید است که پروژه کنسل شده باشد.

تصاویر پروژه سایلنت هیل که هفته گذشته پست کردم از سال 2022 بود که قرار بود در اکتبر سال 2021 عرضه شود، اما همانطور که میدانید کووید از راست رسید. حال اطلاعاتی بدستم رسیده که تایید می کند تصویری که منتشر کردم مربوط به 6 ماه گذشته است و بسیار بعید است که پروژه طی 6 ماه کنسل شده باشد. نمیدانم که دقیقا که رونمایی می شود، اما به شخصه باور دارم که به زودی چیزهایی از این بازی خواهیم دید.

همانطور که اشاره شد،  Dusk Golem هفته پیش تصاویری از این بازی منتشر کرد. به نظر میرسد که بیش از یک استودیو در حال کار بر روی این بازی است و هنرمند قدیمی سری بازی های Silent Hill ، ماساهیرو ایتو (Masahiro Ito) نیز بر روی این پروژه کار می کند.

بازی شبیه ساز پرواز مایکروسافت به کنسول اکس باس خواهد آمد
> > >

عموما ما سعی می کنیم از انتشار شایعات تا زمان تایید آن ها پرهیز کنیم، ولی از آنجایی که پس از مدت کوتاهی تصاویر منتشر شده به دلیل رعایت نکردن قوانین کپی رایت حذف شدند (ما نیز به همین دلیل از انتشار آن پرهیز میکنیم) ، احتمال می رود که این موضوع بیش از یک شایعه باشد.

هنوز اطلاعات رسمی از این بازی منتشر نشده است و به محض بروز رسانی های جدید شما را مطلع خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *