قابلیت جدید دیگر برای واتساپ در راه است
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ماه های اخیر برای کاربران Whatsapp بسیار پر خبر بوده است، مدتی قبل خبر از بالا رفتن میزان حجم فایل های قابل ارسال این شبکه مجازی منتشر شد و مدتی کوتاهی قبل از آن نیز شاهد اضافه شدن قابلیت عکس العمل به پیغام ها در این اپلیکشین بودیم. حال به نظر میرسد که توسعه دهندگان واتساپ کارشان با اضافه کردن قابلیت های مفید تمام نشده است.

قابلیت جدیدی که در نسخه بتای سیستم عامل iOS این اپلیکشین اضافه شده است، امکان مخفی کردن وضعیت “آخرین بار دیده شد” و یا “Last Seen” کاربر از برخی مخاطبان خاص است.

اگر با Whatsapp آشناییت دارید می دانید که این بخش واتساپ به دیگران امکان میدهند تا مشاهده کنند شخص آخرین بار چه زمانی آنلاین بوده است. حتی اگر قابلیت “Seen” و یا حالت پیام های دیده شده را به طور دستی خاموش کرده باشید، آخرین وضعیت آنلاین کاربر میتواند نشان از این باشد که شاید شخص پیام را دیده باشد.

7c6bed70 85dc 11ec adff e38cfa1379d1 - قابلیت جدیدی دیگر برای Whatsapp در راه است

مدتی است که Whatsapp قابلیتی اضافه کرده است که در صورت استفاده از آن فقط لیست مخاطبان شما میتوانند آخرین وضعیت آنلاین شما را ببیند، ولی قابلیت پنهان کردن وضیت آنلاین برای کاربران خاص وجود نداشت.

باعرضه شدن نسخه بتای 22.9.0.70 سیستم عامل آپل این شبکه اجتماعی، گذینه جدیدی به نام “My Contacts Except” یا “مخاطبان من به جز…” به تنظیمات آخرین وضعیت آنلاین اپلیکیشن اضافه شده است که اجازه می دهد این وضعیت را برای برخی افراد پنهان کنید. اما همانطور که انتظار می رود استفاده از این قابلیت، وضعیت آنلاین شخص مورد نظر را نیز از شما پنهان می کند.

ایموجی های متحرک در بروز رسانی بعدی واتساپ
> > >

به گزارش WABetaInfo این پیام رسان اجتماعی به عرضه قابلیت های خصوصی سازی این چنینی ادامه خواهد داد که برخی از آن ها حتی عکس پروفایل شخص را نیز دربرمیگیرد.

در حال حاضر این قابلیت جدید هم در نسخه بتای اندروید و هم iOS برای برخی کاربران عرضه شده است و مدت زمان زیادی تا عرضه عمومی آن باقی نمانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *