Starship Troopers
زمان مطالعه: 2 دقیقه

فیلم سینمایی Starship Troopers یکی از فیلم های محبوب دوره کودکی بسیاری از ماست. حشرات غول پیکر، سربازانی از آینده، اسلحه های عجیب و اکشن تمام نشدنی منجر به ایجاد فیلمی به یاد ماندنی شد که حتی امروز نیز طرفداران خود را دارد. از طرفی گیمر ها همواره بر این باور بودند که داستان و فضای این فیلم، پتانسیل بالایی برای ساخت یک بازی دارد. با اینکه چند تیم بازی سازی مختلف اقداماتی در این زمینه داشته اند، اما هریک ناموفق تر از دیگری شد و نتوانستند اثر خوبی از خود به جا بگذارند.

حال نوبت به یک عنوان دیگر رسیده تا شانس خود را در این زمینه امتحان کند. بازی Starship Troopers: Extermination به تازگی معرفی شده است، که یک بازی اکشن اول شخص 12 نفره ساخت استودیوی کانادایی Offworld Industries است. این استودیو در گذشته عنوان های تاکتیکال شوتر مستقل محبوبی را در پرونده خود داشته است.

این بازی در حال حاضر فقط در حد یک تیزر و با عرضه چند اسکرین شات از بازی منتشر شده است و فقط اطلاعات کلی درباره آن در دسترس است. این تیزر کوتاه میتوانید در ادامه مشاهده کنید:

 

این تیزر با اینکه بسیار کوتاه است اما به راحتی میتواند گیمرها را هیجان زده کند. در ادامه اسکرین شات های منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

بازگشت حشرات غول آسا

در نگاه اول بازی Starship Troopers: Extermination  به نظر جذاب میرسد و خوشبختانه تیم سازنده آن در ساخت بازی های اکشن تیز اندازی اول شخص مهارت بسیار دارد. این بازی به صورت Co-op طراحی شده است و 12 نفر به صورت تیم های چهار نفره وارد بازی می شوند. تیم ها باید با همکاری یکدیگر اقدام محافظت از پایگاه خود، جمع آوری منابع و مهمات و کشتن حشرات بپردازند.

بازی A Plague Tale: Innocence نیز به سریال تلویزیونی تبدیل می شود
> > >

بازی دارای سه کلاس مختلف است که دارای قابلیت ها و امکانات منحصر به فرد خود هستند. همچنین سیستم پیشرفت برای کلاس ها تعبیه شده است که منجر به بازکردن Perk ها، ابزار ها و سلاح های جدید می شود. در نهایت امکان ساخت برجک های دفاعی و Turret های متعدد برای دفاع از پایگاه ها وجود دارد.

در نسخه دسترسی زودهنگام بازی Starship Troopers: Extermination دارای 5 نوع حشره مختلف خواهد بود. انتظار میرود که انواع آن ها در طول عرضه بازی افزایش یابد. همچنین به نظر میرسد که با یک بازی Open World سرو کار داریم چرا که توضیحات بازی صحبت از یک نقشه بسیار بزرگ با 5 ناحیه اصلی می کند.

در کل باید گفت که معرفی این عنوان بسیار هیجان انگیز است و باید دید که سازندگان چطور از پس آن بر می آیند. به جز عرضه بازی برر وی استیم، مشخص نیست که آیا این بازی برای پلتفرم های دیگری در نظر گرفته شده است یا خیر. هیچ صحبتی از زمان عرضه آن نیز نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *