1619531262 castle img02 1280x720 1 - تغییراتی در برنامه نسخه دموی بازی Resident Evil Village صورت گرفت
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کپکام بار دیگر اثبات کرد که به بازیکن ها و طرفداران وفادار خود اهمیت میدهد و زمان در دسترس بودن نسخه دموی (Demo) بازی رزیدنت اویل جدید را گسترش داد.

گذشت روزهایی که تولید کنندگان بازی های کامپیوتری کوچک و بزرگ قبل از عرضه بازی ها، نسخه دموی آن را در اختیار کاربران میگذاشتند. منتشر کنندگان این روز ها محتاط هستند تا اطلاعاتی را در اختیار افراد نگذارند که بعد ها بتوان از آن بر علیه کمپانی ها استفاده کرد. به همین دلیل نسخه های دمو بسیار کمرنگ شده اند و وقتی استثتایی مثل بازی Resident Evil Village از راه میرسد و نسخه دموی بازی را عرضه میکند تمامی توجه ها به سمت آن جذب می شود.

کمپام این روزها سروصدای زیادی به راه انداخته و توجه همه را به سمت بازی Resident Evil Village خود جلب کرده است. مدتی قبل کمپام اعلام کرد که نسخه دموی این بازی به زودی و فقط چند روز قبل از عرضه نسخه نهایی بازی در اختیار عموم قرار خواهد گرفت، ولی یکجای کار ایراد داشت، و آن مدت زمان در دسترس بودن این دمو بود.در ابتدا کمپام اعلام کرد که نسخه دموی بازی که برای تمامی پلتفرم ها عرضه خواهد شد، فقط به مدت 24 ساعت در دسترس خواهد بود. درست است که این دمو فقط 60 دقیقه طول دارد، ولی بسیاری از افراد نگران این موضوع بودند که آیا در بازه زمانی 24 ساعت، فرصت مناسب لازم برای اجرای بازی را پیدا خواهند کرد یا خیر؟

خوشبختانه گله و شکایات طرفدارن بازی به گوش کمپام رسید و آنها نیز در این مورد بی تفاوت نمانده اند. امروز طی توییتی کپکام تایید کرد که دموی بازی Resident Evil Village به جای 24 ساعت، به مدت یک هفته در دسترس خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *