• 3 اردیبهشت 1403
کنفرانس رونمایی از پردازنده های گرافیکی جدید انویدیا در 29 شهریور برگزار خواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کنفرانس فناوری واحد پردازنده گرافیکی (GPU)  انویدیا  در این ماه برپا خواهد شد و این شرکت اعلام کرده است که سخنرانی اصلی جنسن هوانگ، مدیرعامل انویدیا، چه زمانی برگزار می‌شود. شما می توانید این کنفرانس را در وب سایت NVIDIA در تاریخ 20 سپتامبر ساعت 11 صبح به وقت منطقه زمانی شرقی و یا 29 شهریور ساعت 8:30 شب تماشا کنید. سخنرانی اصلی با پخش ویژه برنامه GeForce Beyond آغاز خواهد شد که در توییچ و یوتیوب نیز پخش خواهد شد.

این شرکت می گوید که این رویداد شامل “آخرین پیشرفت ها در زمینه بازی، خلق و فناوری گرافیک” خواهد بود. انتظار می رود NVIDIA کارت های گرافیک سری RTX 40 خود را در طول این استریم نمایش دهد.

تصویری که این شرکت برای تبلیغ این رویداد به اشتراک گذاشته است شامل نشان GeForce RTX است. انویدیا قبلا گفته بود که امسال اولین پردازنده‌های گرافیکی جدید مبتنی بر Ampere خود را عرضه خواهد کرد. آن ها جایگزین کارت های گرافیکی فعلی با معماری Ampere خواهند شد.

باید دید که کارت های سری RTX 40 چقدر خوب عمل خواهند کرد. در این میان، پردازنده‌های گرافیکی سری 30 که یکی از پر دردسر ترین و پرحاشیه ترین کارت های گرافیکی این شرکت بوده است، سرانجام پس از سقوط بازار ارزهای دیجیتال به راحتی در دسترس هستند و اخیرا شاهد کاهش قیمت چشم گیر بوده اند. 

باید دیدی که وضعیت کمبود تراشه های سیلیکونی که در سال های 2021 و 2022 گریبانگیر شرکت های تکنولوژی شده بود، چقدر در محصولات جدید انویدیا تاثیر خواهد داشت. این بدون در نظر گرفتن مشکلاتی مانند ربات های دلالان بازار سیاه و هجوم ماینر های ارزهای دیجیتالی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *