1623253285 2021 06 09 20 09 27 microsoft is getting back into physical retail sort of 2 min - مایکروسافت در حال بازگشت به خرده فروشی فیزیکی است
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
مایکروسافت در حال بازگشت به فروش محصولات در فروشگاه های فیزیکی خود است. این غول نرم افزار ماه آینده فروش محصولات خود را در “مراکز تجربه” در لندن، شهر نیویورک و سیدنی آغاز خواهد کرد.
کنسول های X / S Xbox در ابتدا در دسترس نخواهند بود، تا زمانی که وضعیت موجودی این دستگاه ها برای پاسخگویی به تقاضا بهبود یابد. سایر محصولات مرتبط با Xbox در کنار دستگاه های Surface و اشتراک های Microsoft 365 در دسترس خواهد بود.
تراویس والتر، رئیس فروشگاه های خرده فروشی مایکروسافت، در بیانیه ای برای The Verge گفت: “مراکز تجربه ما در مایکروسافت ایجاد شده اند تا راهی برای تجربه حضوری محصولات ما در اختیار مشتریان قرار دهند.” “ما از این فضاها برای آزمایش استفاده می کنیم و تجربه خود را بر اساس بازخورد مشتری ادامه می دهیم. از اول ژوئیه، مشتریان می توانند محصولات انتخابی مایکروسافت را در مکان های نیویورک، لندن و سیدنی خریداری کنند. “
مایکروسافت سال گذشته، اندکی پس از آغاز بیماری همه گیر Covid-19، فروشگاه های خرده فروشی خود را در ایالات متحده و سراسر جهان برای همیشه تعطیل کرد. این شرکت کارمندان فروشگاه ها را به مناطقی منتقل کرده است که به فروش، آموزش و پشتیبانی مشتریان تجاری مایکروسافت کمک می کنند.
این حرکت به معنای بازگشت فروشگاه های خرده فروشی مایکروسافت نیست و سفارش آنلاین یا تحویل در فروشگاه موجود نخواهد بود. مایکروسافت از چهار مکان مرکز تجربه خود برای میزبانی از مشتریان تجاری استفاده کرده است و توانایی خرید اقلام در درجه اول برای کسانی است که از آن بازدید می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *