نمایشگاه E3 2022
زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از کنسل شدن برگزاری نمایشگاه E3 در سال 2020 به دلیل COVID-19 و رفتن به مسیر دیجیتالی در سال 2021، برنامه هایی برای نمایشگاه E3 وجود داشت که با یک رویداد حضوری در سال 2022 بازگردد. متأسفانه، بازگشت حضوری در ژانویه به دلیل نگرانی های Omicron لغو شد، و اکنون به نظر می رسد که این رویداد به طور کلی برای سال 2022 کنسل شده است.

این اطلاعات توسط ویل پاورز، نماینده Razer ارائه شده است، که ادعا می کند ایمیلی دریافت کرده است مبنی بر اینکه نمایشگاه E3 لغو شده است. به گفته منابع IGN، بحث در مورد E3 دیجیتال ادامه داشت، اما هرگز  هیچ حرکت واقعی صورت نگرفت. انجمن نرم افزارهای سرگرمی که E3 را برگزار می کند، هنوز لغو رسمی را به صورت رسمی اعلام نکرده است.

WCCFe3keighley2 - E3 2022 به طور کامل لغو شد، و بلافاصله Summer Game Fest برای ژوئن تایید شد

بنابراین هیچ رویداد بزرگی برای نمایش بازی های ویدیویی در ماه ژوئن وجود ندارد؟ آه، نه به این سرعت مایوس نشوید! بلافاصله پس از افشای خبر لغو نمایشگاه E3، جف کیگلی اعلام کرد که فستیوال بازی تابستانی – Summer Game Fest – او در ماه ژوئن با یک نمایش زنده تماشایی آغاز خواهد شد.

ybHGAwNhW3feyUqqJ3SMgF - E3 2022 به طور کامل لغو شد، و بلافاصله Summer Game Fest برای ژوئن تایید شد

آیا Summer Game Fest رسماً تاج و تخت را به عنوان جشن برتر بازی تابستانی به دست گرفته است؟ طبق گزارش IGN، ESA هنوز امیدوار است با E3 دیگری در سال 2023 بازگردد، اما تا وقتی که به چشم خود نبینیم باور نمی کنیم!

شما چی فکر میکنید؟ از مرگ احتمالی نمایشگاه E3 ناراحت هستید؟ امیدوارید چه نوع افشاگری هایی را در شروع فستیوال بازی تابستانی ببینید؟

کنفرانس E3 2021 در تاریخ 12 ژوئن به طور کاملا مجازی برگزار می شود
> > >

نظرات خود را با در میان بگذارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *