بازی forspoken
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 


بازی Forspoken، عنوان ماجراجویی جدید شرکت Square Enix تاخیر خورد. تاریخ عرضه جدید این بازی 11 اکتبر 2022 می باشد.

این خبر طی اطلاعیه ای در توییتر رسمی این بازی منتشر شد.

ما تصمیم گرفتیم تا تاریخ عرضه Forspoken را تا 11 اکتبر 2022 به عقب بیاندازیم. تصور ما از این IP جدید، ارائه دنیا و قهرمانی است که بازیکن های سرتاسر دنیا بتوانند طی سال های آینده از آن لذت ببرند و درست انجام دادن این کار بسیار برایمان مهم است.

به همین دلیل طی ماه های آینده تمام تمرکز خود را بر روی بهینه سازی و پولیش کردن بازی خواهیم گذاشت و بسیار هیجان زنده هستیم تا شما بتوانید سفر فری (شخصیت اصلی بازی) را تجربه کنید.

ممنون از درک و پشتیبانی شما و امیدواریم به زودی اطلاعات جدید درباره Forspoken با شما در میان بگذاریم.

بازی Forspoken توسط بسیاری از افرادی که بر روی بازی Final Fantasy XV کار کرده اند، در دست ساخت است و نویسندگی آن نیز بر عهده Amy Hennig   و Gary Whitta می باشد.  Gary Whitta نویسندگی بازی هایی مثل سری بازی های The Walking Dead و فیلم سینمایی Rogue one را در رزومه خود دارد. Amy Hennig نیز نویسندگی بازی های Uncharted  و Legacy of Kain را در گذشته بر عهده داشته است.

forspoken ps5 playstation 5 1.large  - بازی Forspoken با تاخیر عرضه خواهد شد + تریلر

داستان این بازی نیز بیانگر ماجراجویی Frey به همراه یک دستبند جادویی به نام Cuff می باشد که از احساسات و افکار برخوردار است.

Forspoken اخیرا به دلیل کلیشه سازی نژادی مورد انتقاد قرار گرفته است و برخی “نحوه راه رفتن هیپ هاپی” شخصیت اصلی آن را مورد هدف قرار داده اند. در کنار این موضوع Square Enix اخیرا با چالش های متعددی روبرو بوده است. از طرفی بازی Guardians of the Galaxy با فروش خوبی روبرو نبوده است. و جدید ترین عنوان این کمپانی نیز که توسط استودیوی Platinum Games ساخته شده است، با عنوان Babylon's Fall به سرعت سقوط کرده است و با انتقادات زیادی روبرو شده است.

اولین تریلر از گیم پلی بازی Tekken 8
> > >

حال باید دید که Square Enix در سال های آینده با بازی های پر هیاهویی مثل Forspoken و Final Fantasy XVI چکار خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *