• 3 اردیبهشت 1403
فیلم سینمایی جدید Rainbow Six توسط کارگردان فیلم های جان ویک ساخته خواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در ماه های اخیر خبر های متعددی از ساخت فیلم و سریال های اقتباس گرفته شده از کتاب ها، بازی ها و دیگر انواع مدیا می شنویم. این بار خبری از ساخت فیلمی بر اساس بازی مشهور Tom Clancy's Rainbow Six منتشر شده است. این فیلم به دست کارگردان فیلم های اکشن و پرفروش جان ویک، چد استاهلسکی (Chad Stahelski) ساخته خواهد.

فیلم Rainbow Six جدید ادامه ای بر فیلم Without Remorse خواهد بود که یک اقتباس دیگر از رمان های Tom Clancy است. این فیلم در آوریل سال 2021 به طور انحصاری از شبکه Amazon Prime منتشر شد. در فیلم جدید نیز مایکل بی جردن، در نقش اصلی فیلم، جان کلارک ایفای نقش خواهد کرد.

14 بازی و یک فیلم

رمان های Rainbow six در بین گیمر ها شناخته شده است، چرا که بازی های نقش اول تیر اندازی متعددی بر اساس این رمان ها ساخته شده است. استودیو های متعددی از شرکت یوبیسافت مسئول ساخت 14 عنوان مختلف از سری بازی های Rainbow Six هستند و عنوان های دیگری نیز در دست ساخت است. در بین این عناوین بازی Rainbow six Siege بیشتر از دیگر بازی ها مورد توجه قرار گرفته است و هنوز پس از 7 سال بازیکنان فعال بسیاری دارد.

حال با حضور کارگردانی شناخته شده و مسلط به فیلم های اکشن مانند چد استاهلسکی، امید به این وجود دارد که فیلم جدید از عنوان قبلی بهتر عمل کند. استاهلسکی با عرضه فرنچایز جان ویک با بازی کیانو ریوز، موفقیت های بزرگی برای خود رقم زد. وی پروژه مرتبط به بازی کامپیوتری دیگری نیز با نام Ghost of Tsushima در لیست فعالیت های آینده خود دارد. بر اساس شایعات هنری کاویل در این اقتباس از بازی Ghost of Tsushima نقش افرینی خواهد کرد. هنری کاویل که در نقش گرالت در سریال Witcher ایفای نقش کرده است، اخیرا پروژه عظیمی را در ساخت فیلم و سریال بر اساس دنیای بازی Warhammer 40K آغاز کرده است.

بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin رونمایی شد
> > >

در ماه های آینده منتظر خبر های متعددی درباره ساخت  فیلم Rainbow Six خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *