rainbow six siege 1440x720 - مشکل جدید سیستم مچ میکینگ Rainbow Six Siege رفع شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اخیراََ باگ جدیدی در سیستم مچ میکینگ بازی Rainbow Six Siege بوجود آمده بود که بوسیله آن، بعضی پلیر ها می توانستند بدون دریافت invite وارد اسکوآد های دیگر شوند. اکانت رسمی بازی رینبو سیکس سیج طی یک توییت اعلام کرد که این باگ اولین بار در هشتم ژانویه توسط کاربران مشاهده شده بود و حالا این مشکل طی یک آپدیتِ رفع اشکال سریع (هاتفیکس) بر طرف شده است. تغییر دیگری که در این آپدیت صورت گرفته، بدین شکل است که قبل از ملحق شدن به یک اسکوآد، باید حداقل یکی از اعضای فِرِند لیست شما (چه به صورت میزبان و یا چه به صورت عضو معمولی) در آن اسکوآد حضور داشته باشد.

همچنین فعلا گزینه ای جهت کیک کردن اعضای اسکوآد توسط میزبان وجود ندارد که این مسئله از دید بسیاری از پلیر ها مورد انتقاد قرار گرفته، اما احتمال می رود این قابلیت هم به زودی در بازی اضافه شود.

در حال حاضر بازی رینبو سیکس سیج با بیش از 55 میلیون پلیر، یکی از پرطرفدارترین بازی های تیراندازی تاکتیکی به شمار می رود که طی سال های اخیر مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. این عنوان هنگام عرضه در سال 2015 با مشکلات فراوانی روبرو بود، اما سازندگان طی آپدیت های متوالی و پیوسته توانستند دوباره بازی را احیا کنند و به مرور زمان پلیر های فراوانی به آن جذب شدند.

شایان ذکر است که یوبی سافت در ژوئن سال 2019، با انتشار یک تریلر از بازی جدیدی از این سری به نام Rainbow Six Quarantine رونمایی کرد که فعلا اطلاعات چندانی از آن در دسترس نیست، اما انتظار می رود که سازندگان به زودی جزئیات مفصل تری را از این بازی در اختیار مان بگذارند.

بازی رینبو سیکس سیج هم اکنون بر روی پلتفرم های PC، PS4, PS5, Xbox One و Xbox Series X در دسترس می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *