• 24 خرداد 1403
1617448436 summer game fest logo 1280x720 1 - فستیوال بازی های تابستان، امسال نیز برقرار است
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سال گذشته با منحل شدن کلی فستیوال E3 2020 ، ژورنالیست کانادایی Geoff Keighley اقدام به برگذاری فستیوال بازی های کامپیوتری با نام Summer Game Fest یا فستیوال بازی های تابستان کرد. اخبار حاکی از آن است که این فستیوال امسال نیز برقرار است.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، فستیوال بازی های تابستان سال گذشته، با عرضه کنسول های پلی استیشن 5 و اکس باکس سری اکس بسیار پرمحتوا و جنجالی بود، و تمام تابستان به طول انجامید. این فستیوال امسال نیز در ماه ژوئن برگزار خواهد شد، اما به نظر میرسد، امسال این برنامه کوتاه تر و متمرکز تر از سال گذشته باشد. بازگشت این فستیوال امروز طی توییتی از توییتر رسمی Summer Game Fest اطلاع رسانی شد. در این توییت بیان شده، که این برنامه جهانی رونمایی ازبازی های کامپیوتری آینده “متمرکز” خواهد بود. و علاقه مندان میتوانند برای اطلاعاتی که طی روز های آینده منتشر می شود و دنبال کردن اخبار فستیوال به وبسایت رسمی Summer Game Fest مراجعه و ثبت نام کنند.

با اینکه اطلاعات دیگری درباره فستیوال بازی های تابستان منتشر نشده است، و وبسایت این فستیوال نیز اطلاعاتی منتشر نکرده است، اما میتوان حدس محکمی درباره آن زد. گمان میرود که توییت منتشر شده، تاکید بر روی کلمه “متمرکز” دارد. سال گذشته با منحل شدن کلی فستیوال E3 2020 حتی به صورت آنلاین، برنامه Summer Game Fest محتوای زیادی برای ارائه دادن داشت، و پوشش خبری وسیعی را شامل می شد. ولی امسال با برقراری فستیوال E3 2021 و عدم عرضه کنسول های جدید،  Summer Game Fest بی شک بسیار کوتاه تر خواهد بود. و موضوعات خبری کمتری برای ارائه خواهد داشت.

اجرای بازی های کرایسیس و هیتمن بر روی گوشی وان پلاس با ویندوز 11
> > >

با این وجود سال گذشته این فستیوال با دربر داشتن بازه وسیعی از، رویداد ها، استریم های زنده، مصاحبات، نسخه های دمو و رونمایی ها، برنامه بسیار محبوب و جذابی بود، پس بی صبرانه منتظر انتشار اطلاعاتی جدید خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *