• 31 اردیبهشت 1403
Elden Ring در 28 دقیقه و 59 ثانیه به پایان رسید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تنها دو هفته و نیم از عرضه بازی تحسین برانگیز Elden Ring میگذرد و میلیون ها بازیکن در سرتاسر دنیا را سرگرم کرده است. از زمان عرضه بازی در تاریخ 25 فوریه بازیکنان به شبکه های اجتماعی سرازیر شده اند، تا منحنی یادگیری عمیق بازی را مورد بحث و بررسی قرار دهند. این گفتگو ها هر گاهی بسیار داغ و گاهی خصومت آمیز می شود چرا که برخی طراحی های بازی توسط FromSoftware برای بازیکنان عجیب است. مثل عدم وجود گذینه توقف برای این بازی.

با تمام سختی ها و دشواری های که بازی Elden Ring دارد، گروهی از بازیکنان هستند که به موفقیت های عجیبی دست یافته اند. به طور مثال یکی از اسپید رانر های معروف به نام  Distortion2 ثابت کرده است که میتوان این بازی را در 30 دقیقه به پایان رساند.لازم به ذکر است که اسپید رانر یا Speedrunner شخصی است که بازی های کامپیوتری را با روش هایی خاص در کمترین زمان ممکن (بدون تقلب) به پایان می رساند.

Distortion2 شاخص های این دستیابی را در توییتر خود منتشر کرد. زمان دقیق این اسپیدران 28 دقیقه و 59 ثانیه می باشد و میتوانید ویدئوی آن را در شبکه یوتیوب وی مشاهده کنید. همانطور که شاید مطلع باشید در صورتی که قصد داشته باشید Elden Ring را به روش معمولی و گشت و گذار و جستجو در تمامی مناطق آن به پایان برسانید، صدها ساعت وقت نیاز است.

elden ring speedrunning sets a new precedent 1647296613 - Elden Ring در 28 دقیقه و 59 ثانیه به پایان رسید

جالب است بدانید که وبسایتی به نام speedrun.com وجود دارد که واقعی بودن این نوع ادعاها را با مدارک ارائه شده توسط بازیکنان بررسی می کند تا مطمئن شوند شخص اقدام به سوء استفاده و یا تقلب نکرده است. این وبسایت دارای یک جدول رده بندی نیز می باشد ولی بازی Elden Ring به علت جدید بودن همچنان به لیست این جدول اضافه نشده است. جدول رده بندی این بازی در تاریخ 18 مارس اضافه خواهد شد و بدون شک بازیکنان بسیاری برای شکستن رکورد یکدیگر به آن مراجعه خواهند کرد.

بازی Ghostwire: Tokyo تا سال اوایل 2022 تاخیر خورد
> > >

شاید به نظر بسیاری از افراد اسپید ران روش درست بازی کردن Elden Ring نباشد. این بازی دارای دنیایی بسیار بزرگ و پر از داستان، ماموریت، هیولا و رموز مختلف است که تجربه کردن آن ساعت های بسیاری زمان نیاز دارد.

بازی Elden Ring دربین گیمر ها به عنوان بازی بسیار سخت و چالش برانگیز معروف است که بازیکنان معمولی را به راحتی در زیر دست و پای دشمنان له می کند. در سر پروراندن ایده اسپید ران شاید برای بسیاری خوشایند نباشد بخصوص اگر از بازی های قبلی تیم From Software مثل DarkSouls تجربه قبلی ندارند. پس بهتر است این بازی را سر فرصت و سرعتی که با آن راحت هستند به پایان برسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *