• 31 اردیبهشت 1403
1622468161 xiaomi hypercharge 1280x720 1 - تکنولوژی HyperCharge شیائومی سرعت شارژ باورنکردنی را به نمایش میکشد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
تکنولوژی باتری های گوشی های همراه در سالهای اخیر تکامل چندانی نداشته اند، به همین خاطر سازندگان این دستگاه ها در تلاش هستند بخش هایی از منبع تغذیه گوشی های هوشمند را که توانایی کنترل آن را دارند بهینه سازی کنند. تکنولوژی شارژ گوشی ها بر خلاف باتری ها دستخوش تحولات بسیاری شده اند و این روزها با تکنولوژی هایی عجیب با سرعتی باورنکردنی روبرو هستیم. در این بین کمپانی شیائومی پا را فراتر گذاشته است و با معرفی تکنولوژی هایپرشارژ (HyperCharge) خود رکورد جدیدی ثبت کرده است که با استفاده از این تکنولوژی میتوانید گوشی خود را در 8 الی 15 دقیقه کاملا شارژ کنید.
شیائومی مدتی قبل قابلیت شارژ سیمی 100 وات را معرفی کرد, که بعدها به عنوان قابلیت شارژ 120 وات به همراه گوشی های Xiaomi Mi 10 Ultra در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت. حال این کمپانی بار دیگر توجه همه را با تکنولوژی جدیدی به خود جلب کرده است. تکنولوژی HyperCharge شیائومی که به تازگی معرفی شده است، از قابلیت شارژ سریع بی سیم و سیمی با سرعت باورنکردنی پشتیبانی می کند. البته شارژ سیمی همیشه سریع تر از بی سیم خواهد بود، اما همچنان توانایی شارژ گوشی از 0 تا 100 از طریق شارژ بی سیم در عرض فقط چند دقیقه حیرت آور است.
بر اساس ویدئوی معرفی این تکنولوژی که توسط شیائومی منتشر شده است، با شارژ بی سیم 200 وات شیائومی، میتوان گوشی همراه را از 0 تا 100% در عرض 8 دقیقه، و با شارژر بی سیم 100 وات، از 0 تا 100% در عرض 15 دقیقه کاملا شارژ کرد. البته شیائومی در ادامه اعلام میکند که گوشی نشان داده شده در این ویدئو مدلی اصلاح شده از گوشی Xiaomi Mi 11 Pro با باتری 4000 میلی آمپری است، و مدتی طول می کشد تا این تکنولوژی برای مصرف عمومی آماده شود. اما با توجه به ریسکی که ممکن است این تکنولوژی برای گوشی های همراه داشته باشد، بهتر است شیائومی تمام دقت و زمان لازم را برای پیاده سازی این تکنولوژی صرف کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *