• 31 اردیبهشت 1403
عرضه بخش Co-op کمپین Halo Infinite به ماه آگوست موکول شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به نظر میرسد عرضه Co-op بخش کمپین Halo Infinite با آگوست 2022 موکول شده است.

انتظار میرفت پس از تاخیر در عرضه، این بروز رسانی طی ماه آینده به دستمان برسد، اما توسعه دهندگان تیم 343 Industries اعلام کردند که آماده سازی بخش Co-op کمپین و Forge زمان بیشتری نیاز دارد و عرضه آن در ماه می ممکن نخواهد بود.

حال در تصویری که از آخرین اخبار مرتبط به این بازی، در سایت Halo Waypoint منتشر شده است، شاهد هستیم که ماه آگوست به عنوان ماه عرضه Co-op کمپین “مورد هدف” قرار گرفته است. طی ماه قابلیت بازی مجدد ماموریت ها نیز عرضه خواهد شد.

haloinfinite 2022roadmap april - عرضه بخش Co-op کمپین Halo Infinite به ماه آگوست موکول شد

البته باید تاکید کرد که “مورد هدف” فاکتور مهمی در این بخش است و به معنی تایید تاریخ عرضه نیست. نسخه بتای Forge نیز در برای ماه سپتامبر در نظر گرفته شده است. قابلیت Split-screen نیز تا ماه نوامبر و عرضه فصل سوم عرضه نخواهد شد.

جوزف استیتان در این باره می گوید:

میدانیم که باید محتوا و قابلیت های بیشتری را سریع تر ارائه دهیم، اما پایبند بودن به اولیت ها به این معنی است که گاهی باید آهسته تر پیش برویم تا سلامتی خود را حفظ کنیم و بعد ها بتوانیم سریع تر حرکت کنیم، در عین حال به طور تهاجمی در پی یافتن راه هایی هستیم که بتوانیم به کار خود شتاب دهیم.

همین طور که در حال بهبود و ساخت بازی هستیم، خواهش دارم به یاد داشته باشید که تمام ما در استودیوی 343 کاملا متعهد استیم که Halo Infinite را به بهترین تجربه Halo تبدیل کنیم.

بدون شک دلیل تمدید فصل دوم بازی نیز داشتن وقت بیشتر، برای عرضه فصل بعدی است، که شامل بهبود های متعدد بر اساس داده ها و بازخوردهایی است که از فصل اول جمع آوری کرده ایم.

فصل دوم بازی Halo Infinite با حالت های بازی جدید، طی روز سوم ماه می سال جاری عرضه خواهد شد.

بخش co-op و Forge mode بازی هیلو اینفینیت با تاخیر بیشتری مواجه خواهد شد
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *