1628616584 heres our first look at forza horizon 5s full map 1280x720 1 - نقشه بازی Forza Horizon 5 توسط سازندگان منتشر شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

هفته کاری شروع شد و رونمایی های متعدد توسط کمپانی ها و تیم های مختلف به فضای مجازی سرازیر شده است. اعضای تیم Playground Games که سخت در حال کار بر روی بازی Forza Horizon 5 ، امروز از نقشه کامل بازی رونمایی کرده اند. این نقشه نام برخی مناطق و نقاط قابل توجهی که در آن ها گشت و گذار خواهیم کرد نشان می دهد و با حال و هوای فضای بازی و مسیر ها آشنا خواهیم شد.

بازی Forza Horizon 5 در کنفرانس E3 رونمایی شد و بافاصله مشخص شد که این بازی در کشور مکزیک رخ خواهد داد. تغییر فصول معروف و جذابی که در بازی Forza Horizon 4 دیده شد، در این قسمت بازی نیز وجود خواهد داشت. نقشه ای که امروز رونمایی شده است، نشان دهنده فضای بازی در فصل مرطوب بازی یعنی تابستان است. با اینکه این نقشه یک کپی دقیق از مکزیک نیست، اما طراحی آن الهام گرفته شده از این کشور با بایوم های مختلف است.

1628617441 e8xzzekwqaapers - نقشه بازی Forza Horizon 5 توسط سازندگان منتشر شد

یکی از نقاط نقشه که به سرعت خود نمایی می کند، آتشفشانی است که در قسمت بالای نقشه دیده می شود. این اتشفشان در تریلر های بازی نیز دیده شده است و نقشه نشان میدهد که چطور جاده ها و مسیر های متعدد به بالای این کوه متصل می شوند. دنبال کردن این جاده ها ما را به مکان های جالبی میبرد. مثل صحرایی که در شمال غربی نقشه دیده می شود، یا مزارع مختلف و همچنین ساحل ها در دو طرف نقشه. همچنین در مرکز این جاده ها یک بزرگراه بسیار طولانی دیده می شود که بدون شک مکانی مناسب برای بسیاری از فعالیت های تفریحی پرسرعت ما خواهد بود. بی شک آزمایش سوپر خودرو ها در این جاده ها بی نظیر خواهد بود.

برندگان The Game Awards 2020
> > >

رونمایی از این نقشه فرصت مناسبی است تا نگاهی به فضای بازی بیاندازیم بدون اینکه مسیر های بازی در زیر ایکون های متعدد گم شوند. بازی Forza Horizon 5 روز 9 نوامبر سال جاری برای اکس باکس وان، اکس باکس سری اکس و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *