1615119961 2021 03 07 21 25 03 dims 675506 opera - اسپیکر های قابل حمل Sonos Roam با قابلیت اشتراک صدا و AutoTuning
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اطلاعات بیشتری از اسپیکر های قابل حمل Sonos منتشر شده است که نشان می دهد جدا از قیمت و اندازه آن، جذابیت های دیگری نیز دارد.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک به نقل از سایت The Verge اسپیکر های جدید Sonos Roam یک قابلیت منحصر به فرد نسبت به دیگر اسپیکر ها دارد. این قابلیت که Sound Swap یا تعویض صدا نام دارد به اسپیکر این امکان را میدهد تا موسیقی درحال پخش را با دیگر اسپیکر های Sonos موجود در نزدیکی آن به اشتراک بگذارد و این کار توسط دکمه Play/Pause این دستگاه به راحتی انجام می شود. به طور مثال شما میتوانید موسیقی را بر روی اسپیکر قابل حمل در حیات خانه خود شروع به گوش دادن کنید و هنگام برگشت به داخل منزل نیاز به توقف موسیقی نداشته باشید.

اسپیکر Roam همچنین به کاربر امکان میدهد که به طور همزمان از بلوتوث و وای-فای دستگاه استفاده کنید. قابلیتی که در دیگر اسپیکر های Sonos وجود ندارد. این اسپیکر ها از فناوری تنظیم صدای Trueplay برای Tuning صدای موسیقی به طور خودکار بهره می برد و بر اساس گزارشاتی دیگر دارای استاندارد IP67 است. این استاندارد نشانه مقاومت نسبتا مناسب دستگاه در مقابل آب و گرد و خاک است. البته انتظار نداشته باشید که بتوانید این دستگاه را با خود به استخر یا دریا ببرید.

اسپیکر Sonos Roam طی یک رویداد مجازی روز 9 آوریل معرفی و روز 20 آوریل با قیمت 169 دلار عرضه خواهد شد. این قیمت کمی برای یک اسپیکر قابل حمل تند است اما با توجه به قابلیت های دستگاه، کیفیت ساخت، و اعتبار Sonos در طراحی و ساخت اسپیکر میتواند توجیه مناسبی برای قیمت این اسپیکر ها باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *