1628084478 twitter login image apple id google account 1280x720 1 - توئیتر امکان ورود به حساب کاربری با استفاده از اکانت گوگل و Apple ID را اضافه کرد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

توئیتر بعد از سال ها فعالیت، قابلیتی به این پلتفرم اضافه کرده است که سال ها پیش می بایست جزئی از آن می بود. از امروز کاربران میتوانند با استفاده از اکانت کاربری گوگل و اپل (Apple ID) خود بر روی توئیتر ثبت نام کنند و یا به حساب کاربری خود وارد شوند.

اگر از کاربران آیفون یا آیپد هستید و برای اولین بار از توئیتر استفاده می کنید، می توانید به راحتی بدون نیاز به گذراندن مراحل ثبت نام  با استفاده از Apple ID  وارد توئیتر شوید. در حال حاضر برای استفاده از این قابلیت برای دستگاه های اپل فقط از روی اپلیکیشن این پلتفرم می توان اقدام کرد ولی اعلام شده که این امکان به زودی به نسخه وب آن نیز اضافه می شود.

 اگر از کاربران اندرویدی هستید می توان از روشی مشابه اقدام به ثبت نام و ورود به حساب کاربری توییتر کنید. ولی بر خلاف اپل می توانید هم از طریق اپلیکیشن توئیتر اقدام به ورود کنید و هم از طریق مروگر.

این روزها توئیتر بسیار فعال است. چند روز پیش این کمپانی اقدام به راه اندازی مسابقه ای کرد که طی آن به کاربرانی که بتوانند آثار خسارت باری در الگوریتم های توئیتر پیدا کنند، جایزه 35.000 دلاری اهدا می کند. در کنار آن قابلیت جدید دیگری نیز به این پلتفرم اضافه شده است، که اگر کاربر اشتباهی کند و یا چیزی بر خلاف قوانین توئیتر ارسال کند، به کاربر قبل از ارسال آن هشدار داده خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *