• 25 فروردین 1403
بازی A Plague Tale: Innocence نیز به سریال تلویزیونی تبدیل می شود
زمان مطالعه: 2 دقیقه

یک بازی دیگر به زودی به لیست بلند بالای اقتباسات سینمایی و تلویزیونی از بازی های کامپیوتری اضافه می شود و اینبار شاهد ساخت یک سریال تلویزیونی بر اساس بازی A Plague Tale: Innocence ساخته شده توسط استودیوی Asobo هستیم.

داستان این بازی که در قرون وسطای فرانسه رخ می دهد، به زودی توسط بازیگران فرانسوی به سریال تلویزیونی تبدیل خواهد شد. یک استودیوی آمریکایی نسبت به ساخت این سریال علاقه نشان داده و خبر جالب اینکه این استودیو قصد دارد در حد امکان سریال را به فضا و داستان بازی Plague Tale نزدیک نگه دارد. در حال حاضر اطلاعی از بازیگران این سریال در دسترس نیست.

A Plague Tale Innocence Screenshot 02 logo - بازی A Plague Tale: Innocence نیز به سریال تلویزیونی تبدیل می شود

کارگردان فرانسوی  Mathieu Turi که دستیاری کارگردان فیلم مشهور Inglourious Basterds را برعهده داشت، از دست اندرکاران این سریال است، اما مشخص نیست که آیا وی کارگردانی سریال را برعهده دارد یا خیر. او در توییتر خود نوشت:

من افتخار کار کردن بر روی اقتباس تلویزیونی از بازی A Plague Tale را دارم. من از استودیوی های Asobo و Focus entertainment به خاطر اعتمادشان تشکر می کنم. بسیار هیجان زده هستم تا داستان آمیسیا و هیوگو را به روی پرده بیاورم.

بازی A Plague Tale: Innocence ابتدا در سال 2019 عرضه شد و بیانگر داستان خواهر و برادری به نام های آمیسیا (Amicia De Rune) و هیوگو (Hugo De Rune) می باشد که در کشور فرانسه درگیر جنگ و بیمار زده در حال فرار از دست اعضای دستگاه تفتیش افکار فرانسوی هستند و گه گاهی خود را در چنگ سربازان انگلیسی نیز پیدا می کنند.

بخش چند نفره بازی Halo Infinite رونمایی شد
> > >

این بازی با نو آوری در گیم پلی، اتمسفری جذاب، و داستانی باورپذیر و احساسی از رابطه یک خواهر و برادر توسط بسیاری مورد تحسین قرار گرفت و با موفقیت های بسیار روبرو شد. نسخه دوم این بازی نیز با نام A Plague Tale : Requiem طی سال جاری عرضه خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *