• 25 فروردین 1403
احتمال عدم حضور فرمانده شپرد در Mass effect جدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

روز گذشته توییتر فروشگاه لوازم استودیوی بایوور (Bioware) در کنار عرضه یک لیتوگراف از پوستر بازی جدید Mass Effect، که سال گذشته توسط تیم سازنده طراحی شده بود، توصیفاتی منتشر کرد که از این قرار بود:

“برنامه همچنان ادامه دارد… آخرین تلاش شپرد خطر ریپر ها را به پایان رساند، اما به غرامت بسیار، بخصوص برای زمین. در حالی که شپرد و بازماندگان شرایط را بهبود می بخشند، طرفداران حیران مانده اند که چه اتفاقی رخ خواهد داد”

این جمله حاکی از آن بود که شپرد به احتمال بسیار قوی در نسخه بعدی بازی Mass Effect نیز حضور خواهد داشت. اما امروز خبر جدیدی به دستمان رسید که این موضوع را تکذیب می کند.

یکی از اعضای تیم بایوور، به نام مایکل گمبل (Michael Gamble) طی توییتی اعلام کرد، که این مطلب توسط افرادی نوشته شده است که فروشگاه را مدیریت می کنند و با بازی آشنایی ندارند.

2022 05 12 15 48 17 New Mass Effect Game May Not Feature the Return of Shepard After All Opera - احتمال عدم حضور فرمانده شپرد در Mass effect جدید

با اینکه این موضوع عدم حضور شپرد در نسخه بعدی را تایید نمی کند، اما احتمال می رود که یا او در نسخه بعدی حضور نخواهد داشت و یا هنوز حضورش به عنوان شخصیت اصلی و یا فرعی هنوز تصمیم گیری نشده است.

در حال حاضر اطلاعات بسیار محدودی درباره این بازی در دسترس است، چرا که مراحل اولیه توسعه را طی می کند و به این زودی ها چیزی از آن نخواهیم دید. همانطور که شاید به خاطر داشته باشید، نسخه قبلی بازی مس افکت با نام اندرومدا با امتیازات و استقبال خوبی روبرو نشد.

به عنوان طرفدار قدیمی این بازی به شخصه اندرومدا را جزو سری بازی های مس افکت نمیدانم. این بازی به نوبه خود بازی بدی نبود و اگر آن را با عنوانی غیر از مس افکت عرضه می کردند، شاید تا حدی انتظارات را کاهش می داد و با موجی بی پایانی از رای های منفی روبرو نمیشد.

هر آنچه که درباره بازی God of War Ragnarok میدانیم
> > >

مشخص نیست که عنوان بعدی مس افکت برای چه پلتفرم هایی عرضه خواهد شد و باید در انتظار اطلاعیه ای های بعدی بایوور در این باره بمانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *