1618922382 lord of the rings fellowship 1280x720 1 - ساخت بازی آنلاین ارباب حلقه ها منحل شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برنامه های استودیوی بازی سازی آمازون برای پیدا کردن جای خود در دنیای بازی های کامپییوتری همچنان به خوبی پیش نمیرود و حال خبر رسیده که یکی دیگر از پروژه های این کمپانی که میتوانست موفقیت بزرگی برای آمازون باشد منحل شده است.

آمازون مدتی است که لایسنس ارباب حلقه ها (Lord of the Rings) را دریافت کرده است، پس از آن این کمپانی درصدد بود که نهایت استفاده از این لایسنس را ببرد و با اینکه تولید سریال تلویزیونی ارباب حلقه ها همچنان طی برنامه پیش میرود، اما شرایط برای بازی آنلاین ارباب حلقه ها کاملا متفاوت است. به گزارش سایت خبری Bloomberg طی مصاحبه با یک منبع ناشناس از آمازون، ساخت بازی ارباب حلقه ها به طور کامل متوقف شده است. این منبع در ادامه گفته، آمازون در ابتدا برای ساخت این بازی به همکاری با یک استودیوی چینی با نام Leyou Technologies Holdings روی آورد. این استودیو مدتی بعد توسط کمپانی Tencent خریداری شد و بعد از آن آمازون و Tencent نتوانستند بر سر یک قرار داد جدید به توافق برسند، که در نهایت منجر به منحل شدن کلی ساخت بازی شد و اعضای تیمی که بر روی این بازی در حال کار بودند به پروژه های دیگر آمازون منتقل شدند.

با منحل شدن این بازی، یک عنوان دیگر به لیست شکست های آمازون در دنیای بازی اضافه شد. با لغو پروژ های بازی های Breakaway ، Crucible و در نهایت این MMO ، تمامی چشم ها به بازی New World دوخته شده است. بازی New World در حال حاضر در مرحله آزمایشی آلفا به سر می برد و با اینکه عرضه نهایی آن چندین بار به تاخیر افتاده، ولی جای امیدواری به آن وجود دارد، زیرا افرادی که در دوره آلفای این بازی شرکت کردند، به نسبت از آن راضی بوده اند. این بازی طی ماه ژوئن وارد مرحله آزمایشی بتا خواهد شد، و اگر بار دیگر با تاخیر روبرو نشود تا پایان ماه آگوست سال جاری عرضه خواهد شد. تقریبا میتوان گفت این بازی آخرین امید آمازون برای ورود موفقیت آمیز به دنیای بازی های کامپیوتری خواهد بود.

تغییراتی در برنامه نسخه دموی بازی Resident Evil Village صورت گرفت
> > >
مشخص نیست که آیا پروژه کنسل شده بازی Lord of the Rings MMO در آینده توسط آمازون احیا خواهد شد یا خیر، اما احتمال آن بسیار پایین است، به خصوص که به نظر میرسد آمازون در حال حاضر تمام تمرکز خود را به بازی New World منعطف کرد است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *