• 31 اردیبهشت 1403
1623620093 plaguetale 613 hero 1440x720 - بازی Plague Tale: Requiem در سال 2022 برای اکس باکس و کامپیوتر عرضه خواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بازی Plague Tale: Innocence با موفقیتی  غیر منتظره روبرو شد. استودیوی سازنده این بازی Asobo طی E3 اعلام کرد که نسخه جدید این بازی در دست ساخت است.
1924
سازنده بازی Plague Tale: Requiem را به عنوان بخش جدیدی از زندگی آمیسیا (Amicia) و هوگو (Hugo) شخصیت های اصلی قسمت اول بازی معرفی کرد. این خواهر و برادر از معدود نجات یافتگان ازدحام موش های ناقل بیماری و فرقه Inquisition در قسمت اول بودند. در حال حاضر نمیتوان حدس و گمان زیادی در مورد بازی داشت، به جز اینکه از  نظر گرافیکی بهینه سازی های بسیاری یافته است. در تریلر عرضه شده صحنه هایی وجود دارد که تقریبا فتو ریل (photorealism) به نظر می رسد. همچنین میتواند در تریلر برخی دیگر از شخصیت های قسمت اول بازی که در اخر نجات پیدا کردند مانند مادر آمیسیا و هوگو، مشاهده کرد و شخصیت های جدیدی را نیز در این بین دید.

بازی Plague Tale: Requiem در سال 2022 برای نسل جدید اکس باکس و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی در نگاه اول جذاب به نظر میرسد، اما این بازی برای موفقیت فرمول استفاده شده در سبک survival horror قسمت اول بازی را بهینه سازی کرده و در عین حال اتمسفر بازی را که باعث جذابیت آن می شد حفظ کند.24

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *