1610832379 rainbow six quarantine 950x500 1 - یوبی سافت تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Quarantine را به صورت مخفیانه برملا کرد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از تقریبا دو سال انتظار شنیدن خبر جدیدی از عنوان Rainbow Six Quarantine، شرکت یوبی سافت به صورت مخفیانه تاریخ انتشار این بازی را در وبسایت رسمی خود ثبت کرد. با توجه به چندین مورد تاخیر و همچنین سکوت طولانی مدت سازندگان در رابطه با پروسه ساخت بازی Rainbow Six Quarantine، مسلماََ شنیدن این خبر برای ما بسیار غافلگیر کننده است!

بازی Rainbow Six Quarantine از مجموعه عناوین تام کلنسی (Tom Clancy) برای اولین بار در مراسم E3 2019 با نمایش یک تریلر CGI زیبا، معرفی شد که از آن موقع به بعد، دیگر خبر چندانی از این عنوان به صورت رسمی منتشر نشد. اما به تازگی، یوبی سافت به شکل مخفیانه و بی سر و صدایی تاریخ انتشار این بازی را در صفحه رسمی یوبی سافت کانکت (Ubisoft Connect) درج کرده است.

1610832531 r6 - یوبی سافت تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Quarantine را به صورت مخفیانه برملا کرد

در این صفحه، تاریخ انتشار بازی 21 مارس 2021 (یکم فروردین 1400) اعلام شده است که تا آن روز فاصله چندان زیادی نداریم، این بدین معنی است که سازندگان در این مدت باقی مانده، اطلاعات بیشتری را درباره بازی و گیم پلی آن منتشر خواهند کرد. به احتمال زیاد این بار ما شاهد یک رونمایی کامل از بازی به همراه یک پیش نمایش از گیم پلی بازی خواهیم بود که طرفداران بازی Rainbow Six Siege بی صبرانه منتظر آن هستند.

یکی از مواردی که به راحتی می توان در مورد آن حدس و گمان هایی زد، شباهت گیم پلی Rainbow Six Quarantine به Rainbow Six Siege می باشد. از آنجا که عنوان Rainbow Six Siege با گیم پلی منحصر به فرد و برجسته خود پلیر های زیادی را به سوی این عنوان جذب کرد، یقیناََ بهره گیری سازندگان از مکانیسم و گیم پلی Siege در بازی Quarantine امری قطعی خواهد بود. فضا و اتمسفر بازی نیز همانند رویداد جذاب Outbreak از سیزن Operation Chimera می باشد که هر بازی متشکل از یک تیم سه نفره است که آن ها باید با کمک یکدیگر و همکاری تیمی، با زامبی ها مبارزه و ماموریت های خود را کامل کنند.

مشکل جدید سیستم مچ میکینگ Rainbow Six Siege رفع شد
> > >

1610832602 rainbow six siege outbreak ashu2019s briefing trailer 5 - یوبی سافت تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Quarantine را به صورت مخفیانه برملا کرد

بازی Rainbow Six Quarantine بر روی پلتفرم های PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *