کپکام بروز رسانی نسل جدید برای بازی های رزیدت اویل 2، 3 و 7 عرضه می کند
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کپکام طی سال جاری یک بروز رسانی گرافیکی برای عناوین بازسازی شده سری بازی های رزیدنت اویل یعنی Resident Evil 2، Resident Evil 3 و Resident Evil 7 عرضه خواهد کرد، که قابلیت ray tracing، نرخ فریم بیشتر و صدای 3D  را به نسخه های پلی استیشن 5، اکس باکس سری اکس/اس و کامپیوتر های شخصی اضافه خواهد کرد.

اگر یکی از صاحبان نسخه پلی استیشن 4 و یا اکس باکس وان یکی از بازی ها هستید، این بروز رسانی را به طور رایگان دریافت خواهد کرد. برای پلی استیشن 5 بروز رسانی دیجیتال بازی ها به دسترس خواهد بود و برای اکس باکس نیز با استفاده از قابلیت Smart Delivery به طور خودکار نسخه نسل حال حاضر هر بازی بسته به نوع کنسول اجرا خواهد شد.

برای کامپیوتر های شخصی نیز این بروز رسانی ها به صورت آپدیت عرضه خواهند شد.

RE7 biohazard New Gen  4K .0 - بروز رسانی گرافیکی برای بازی های رزیدنت اویل توسط کپکام عرضه خواهد شد

برای نسخه پلی استیشن 5، کپکام پشتیبانی از DualSense را برای هر سه بازی در نظر داشته است و همچنین قابلیت های haptic feedback و adaptive triggers نیز به این بازی ها اضافه خواهد شد.

حتی بدون بروز رسانی گرافیکی، بازی های رزیدنت اویل عرضه شده توسط کمپام در سال های اخیر، برخی از زیباترین و جذاب ترین بازی ها از لحاظ بصری می باشند. این بازی ها همچنین بهترین بازی های کمپکام به شمار میروند که نتایج مثبت بسیاری برای این کمپانی به جای گذاشتند.

اگر از طرفداران جدید سری بازی های رزیدنت اویل هستید، و فقط عنوان Resident Evil Village را بازی کرده اید، پیشنهاد میکنید که به عناوین Resident Evil 2 و Resident Evil 3 و همچنین Resident Evil 7 سری بزنید.

بازی The Callisto Protocol در تاریخ 2 دسامبر عرضه خواهد شد
> > >

2004960208 - بروز رسانی گرافیکی برای بازی های رزیدنت اویل توسط کپکام عرضه خواهد شد

باز سازی هایی به یاد ماندنی

هر کدام از این بازی ها مدرکی بر توانایی کمپکام در ساخت بازی های فوق العاده است، چرا که پیش از عرضه نسخه 7 بازی، بسیاری از طرفداران امید خود را نسبت به بازی های رزیدنت اویل از دست داده بودند و نسخه های 5 و 6 بازی با نظرات منفی بسیاری روبرو شد.

رزیدنت اویل 2، نسخه باز سازی شده نسخه پلی استیشن 1 این بازی می باشد که ابتدا در سال 1998 توسط کمپام عرضه شد که اتمسفر فوق العاده بازی اویل را با تکنولوژی های مدرن و گیم پلی سرگرم کننده مخلوط می کند و با پایبندی به برخی عناصر نوستاژیک رزیدنت اویل حس و حال بسیار خوبی را برای طرفداران قدیمی این بازی ها تداعی می کند، بدون اینکه بازیکن های جدید زریدنت اویل کم و کاستی در آن احساس کنند.

زریدنت اویل 7 نیز با اتمسفری جدید، و نگاهی تازه به دنیای سری بازی های رزیدنت اویل ثابت کرد که کمپام همچنان میتواند تجربه ای به یاد ماندنی از یکی از قدیمی ترین عنوان های خود ایجاد کند.

نسخه باز سازی شده رزیدنت اویل 3 نیز با اینکه با توجه و هیاهوی نسخه دوم بازی روبرو نشد، همچنان میتواند با تنش های گیم پلی خود و فضای استرس آور یک بازی ترسناک، عنوانی بیاد ماندنی باشد. برخی از طرفداران بر این باورند که این نسخه در کنار نسخه دوم کوتاه، بدون جاه طلبی و کمی بی زرق و برق است و نمیتوان آن را به عنوان یک بازی “حتما باید بازی کنی” معرفی کرد ولی ما همچنان پیشنهاد می کنیم که پس آن را در لیست بازی های دلخواه خود قرار دهید.

تفاوت HDMI 2.0 و HDMI 2.1 در چیست؟ آیا استفاده از آن لازم است؟
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *