1627728172 windows 11 beta release update 1280x720 1 - نسخه بتای ویندوز 11 عرضه شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مایکروسافت طی روز های آخر ماه اقدام به عرضه نسخه بتای رسمی ویندوز 11 کرده است. این عرضه برای تمامی افرادی است که علاقه مند هستند به برنامه Insiders ویندوز بپیوندند و میتواند از طریق کانال بتای مایکروسافت به آن دسترسی پیدا کرد. اما در نظر داشته باشید که همانند تمامی نرم افزار های نسخه بتا، استفاده از آن بر روی دستگاه هایی که اطلاعات حساس دارند، اقدام مناسبی نیست.

برخی از قابلیت های ویندوز در این نسخه غیر فعال است و یا ممکن است باگ های وجود داشته باشد که استفاده از آن را کمی سخت کند. اگر قبلا فقط از نسخه های کامل سیستم عامل استفاده کرده اید و هیچ تجربه ای نسبت که به نسخه های آزمایشی یک سیستم عامل ندارید. پیشنهاد میشود که این تصمیم را با احتیاط بگیرید. استفاده از نسخه آزمایشی به خصوص برای یک سیستم عامل میتواند مفرح باشد و در عین حال برای افرادی مهم نیز باشد. برنامه های بتا اصولا برای استفاده عمومی آماده نیستند، و معمولا برای کاربرانی عرضه می شود که قصد دارند از زمان خود برای یافتن باگ ها و کمک به توسعه نرم افزار ها استفاده کنند، بدون اینکه در مقابل زمان خود چیزی دریافت کنند.

اگر از کانال توسعه دهندگان (Dev Channel) ویندوز 11 هستنید نیز پیشنهاد می شود به کانال نسخه بتا سر زده و آن را جایگزین نسخه Dev کنید، زیرا این نسخه کمی پایدار تر و آماده تر است. به خصوص اینکه با نزدیک شدن تاریخ عرضه ویندوز، نسخه ای که در حال حاضر دریافت می کنید، به نسخه ای که به عنوان محصول نهایی عرضه خواهد شد بسیار نزدیک تر خواهد بود.

بهینه سازی های جدید مرورگر مایکروسافت Edge در راه است
> > >

اگر قصد پیوستن به برنامه بتای ویندوز 11 را دارید کافی است به منوی Update & Security  ویندوز خود در صفحه تنظیمات بروید و در آن منو با انتخاب گذینه Pick your Insider settings برای پیوستن به کانال بتای ویندوز 11 اقدام کنید. اگر از قبل به برنامه Insiders مایکروسافت نپیوستید، لازم است از طریق تا صفحه رسمی Windows Insider Program ثبت نام کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *