• 25 فروردین 1403
ساخت بازی Fallout 5 پس از عرضه Elder Scrolls 6 شروع خواهد شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تاد هوارد (Todd Howard) برای جامعه گیمر ها نیاز به معرفی ندارد. او به تازگی تایید کرده که ساخت بازی Fallout 5 در برنامه های استودیوی بتسدا قرار دارد اما شروع کار بر روی آن پس از عرضه بازی  Elder Scrolls 6 اغاز خواهد شد و این یعنی سال ها انتظار.

تاد هوارد در مصاحبه ای با IGN گفت:

“بله Elder Scrolls 6 در مراحل پیش تولید قرار دارد و ما بعد از آن نیز بر روی Fallout 5 کار خواهیم کرد، پس دستمان برای مدت طولانی پر خواهد بود”

آخرین عنوان اصلی از این بازی یعنی Fallout 4 در سال 2015 عرضه شد و سپس در سال 2108 نیز یک نسخه اسپین اف از این بازی با نام Fallout 76 به گیمر ها ارائه شد که در سال 2020 نیز یک بروز رسانی عظیم با نام Wastelanders در یافت کرد.

این بازی با فراز و نشیب ها بسیاری روبرو شد و نقد و بررسی های منفی زیادی به دلایل مشکلات بهینه سازی، باگ های متعدد در سیستم های بازی و به طور کلی عدم انگیزش بازیکن ها به ادامه بازی و مشکلاتی دیگر دریافت کرد.

پروژه Fallout 5 میتواند پروژه رستگاری بتسدا باشد اما سال ها تا این عرضه باقی مانده است.

a tedious test of patience 1655311512 - ساخت Fallout 5 پس از عرضه Elder Scrolls 6 آغاز خواهد شد

همانطور که گفته شد بتسدا در حال حاضر مشغول ساخت بازی Elder Scrolls 6 می باشد که ابتدا در سال 2018 طی رویداد E3 نمایش داده شد. این پروژه AAA هیچ تاریخ عرضه و یا بازه زمانی عرضه ای ندارد و اطلاعات خاصی از آن در دسترس نیست.

بتسدا بعد از عرضه بازی Starfield که طی سال آینده عرضه خواهد شد، به طور دقیق تر بر روی این پروژه تمرکز خواهد کرد. با توجه به عظمتی که بتسدا برای بازی نقش آفرینی- فضایی  Starfield در نظر دارد، مطمئنا این پروژه ماه ها پس از عرضه نیز توجه کامل بتسدا را نیاز خواهد داشت تا اشکالات پس از عرضه را برطرف کند. بتسدا در گذشته سابقه خوبی در عرضه بی دردسر و بدون مشکل بازی ها نداشته است.

استیم پرطرفدارترین و پرفروش ترین بازی های سال را اعلام کرد
> > >

وقتی بتسدا از کلمه ” مرحله پیش ساخت” برای توصیف پروژه Elder Scrolls 6 استفاده می کند، میتوان حدس زد که زمان زیادی تا شروع ساخت عنوان بعدی بازی سبک نقش آفرینی و پس از آخرالزمانی محبوب Fallout باقی مانده است.

elder scrolls 6 2 - ساخت Fallout 5 پس از عرضه Elder Scrolls 6 آغاز خواهد شد

با توجه به فشاری از طرف طرفداران این بازی ها بر روی بتسدا است و انتظارات بالایی که از آن وجود دارد، و با در نظر داشتن  برنامه زمانی این استودیو، بدون شک عرضه بازی Elder Scrolls 6 تا پیش از سال 2024 ممکن نخواهد بود. این بازی به طور اختصاصی برای اکس باکس و کامپیوتر هاش شخصی عرضه خواهد شد.

پس منطقی است که انتظار عرضه بازی Fallout 5 را پیش از سال 2025 نداشته باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *