Valve طی رویداد بهترین بازی سال، 150 کنسول استیم دک به تماشاگران هدیه می دهد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

فستیوال The Game Awards که به طور سالیانه برگزار می شود و بهترین بازی های سال را انتخاب می کند نزدیک است. در سال 2022 این برنامه روز 8 دسامبر در تئاتر مایکروسافت در لوس آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد. این برنامه در سال جاری نیز توسط Geof Keighley برگزار می شود. همچنین شاهد حضور چهره های سرشناسی مثل هیدئو کوجیما و لیزا سو مدیر عامل شرکت AMD خواهد بود. این برنامه با حضور صدها رسانه خبری و افراد شناخته شده دیگر در زمینه گیمینگ و کنسول اجرا خواهد شد.

رای گیری امسال به طور از آمیخته رای های عموم مردم و رای عده ای قاضی از رسانه های خبری حاضر انجام خواهد شد. به گفته مسئولین The Game Awards این فرآیند موجب رای گیری منصفانه خواهد و بی طرف خواهد شد و به نفع هیچ پلتفرمی تمام نخواهد شد. هیئت مشاورین این برنامه نیز تاثیری بر روی رای ها نخواهند داشت، چرا که بسیاری از اعضای آن از بین توسعه دهندگانی انتخاب شده اند که عناوین ساخته شده توسط آن ها در این رویداد به عنوان نامزد حضور دارند.

رای گیری عمومی برای نامزد ها از تاریخ 28 نوامبر (4 روز پیش) آغاز شد و دوره دول نیز از دیروز 1 دسامبر شروع شده است. اگر میخواهید که عضوی از این رای گیری باشید بهتر است سریع تر به صفحه رسمی رای دهی در این رویداد مراجعه کنید.

به عنوان یکی از نقش آفرینان بزرگ در حوزه بازی های کامپیوتری، طبیعی است که تیم استیم کمپانی Valve نیز در The Game Awards  حضور دارند. اما نکته پر اهمیت اینکه، این شرکت با جوایزی برای گیمر ها به ارزش 97.350 دلار حضور پیدا خواهد کرد.

150 استیم دک در 150 دقیقه

one minute one steam deck 1669908620 - اهدای 150 استیم دک به تماشاگران The Game Awards توسط Valve

اگر با استیم دک آشناییت ندارید، این محصول یک کنسول دستی ساخته شده توسط استیم است که اخیرا سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. Steam Deck در فوریه سال 2022 عرضه شد. این کنسول دارای یک صفحه نمایش لمسی و بسیار روشن 7 اینچی با پنل ISP و وضوح تصویر 1280 در 800 است. استیم دک با استفاده از یک پردازنده سفارشی سازی شده توسط AMD کار می کند و به اندازه ای قدرت دارد که بسیاری از بازی های استیم را با نرخ فریم 60 و با کیفیت متعادل اجرا کند. استیم دک همچنین میتواند به عنوان یک کامپیوتر دستی بر پایه لینوکس کار کنم و تمامی کنترل های لازم برای اجرای یک بازی را دارد.

شرکت Valve طی رویداد The Game Awards نسخه 512 گیگابایتی استیم دک را برای هدیه (Giveaway) به تماشاگران برنامه در نظر گرفته است. هر دقیقه یک کنسول دستی به یک تماشاگر تعلق خواهد گرفت و برنامه 150 دقیقه ادامه خواهد شد.

150 استیم دک به عنوان هدیه رقم بالایی است، اما همانطور که ممکن است حدس بزنید، محدودیت هایی برای این هدایا وجود دارد. اول اینکه برندگان به صورت تصادفی انتخاب می شود. دوم اینکه شخص حتما باید از کشور های اروپا، انگلستان، ایالات متحده و کانادا باشد. سوم اینکه شخص باید در بین روز های 14 نوامبر 2021 تا 14 نوامبر 2022 از پلتفرم استیم بازی خریده باشد. همچنین برای این شانس برنده شدن باید حتما قبل از آن ثبت نام کنید. در نهایت اشخاص برای شرکت در Giveaway استیم دک، حتما باید مراسم زنده Game Awards را که در روز 8 دسامبر (19 آذر) از طریق Steam TV  یا از طریق سرویس استریم استیم بر روی صفحه فروشگاه این پلتفرم تماشا کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *