The Game Awards 2022
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سال میلادی جاری رو به پایان است و این برای گیمر ها و طرفداران بازی های کامپیوتری به یک معنی است. زمان یک فستیوال The Game Awards جدید فرا رسیده است تا نامزد های بهترین بازی های سال در دسته بندی های مختلف مشخص شوند و تاج بهترین بازی سال به یکی از عنوان ها (که معمولا می توان به راحتی پیش بینی کرد)  تعلق بگیرد.

 امروز میتوانید به بازی مورد علاقه خود رای بدهید تا به زودی پیروزی آن در این رویداد را جشن بگیرید. و یا با اوقاتی تلخ به بحث و جدل در مورد “برنده شدن حق بازی مورد علاقه من بود” بپردازید. به عنوان یک گیمر این موضوع را کاملا درک می کنم.

در حال حاضر 31 بازی در این فستیوال حضور دارند که شامل بازی های از Esports و واقعیت مجازی گرفته تا Indie و  AAA می شود. در این بین تعدادی بازی از سبک های دیگر نیز مشاهده می شود. با اینکه نامزد های جوایز انتخاب شده اند، اما همچنان می توانید با مراجعه به سایت رسمی The Game Awards رای خود را اعلام کنید. توجه داشته باشید که قبل از روز چهارشنبه 7 دسامبر (حدود سه هفته فرصت دارید) رای خود را نهایی کرده و ارسال کنید.

نامزد های بهترین بازی های سال

the game of the year nominees for the game awards 2022 v0 NJtgdqtbIfskHohRxITIPU5NbHT4Ia M DNi5TieMwA - نامزدهای فستیوال The Game Awards 2022 معرفی شد

همانطور که انتظار دارید دسته بندی بهترین عنوان سال The Game Awards شامل عناوینی موفق می شود، که عرضه ای قابل توجهی داشته اند. عدم حضور برخی عناوین در این لیست بدون شک سوال “چرا این بازی نامزد نشد؟” را ایجاد خواهد کرد. حدس حضور برخی عناوین مثل Elden Ring و God of War Ragnarok بسیار آسان است. برخی عناوین بزرگ دیگر شامل Horizon Forbidden West و Xenoblade Chronicles 3 می شود. در این بین عناوین کوچکتری نیز مانند A Plague Tale: Requiem و Stray نیز دیده می شود.

بازی Stray همچنین در دسته بندی بهترین بازی Indie دیده قرار گرفته است. برخی عنوان های دیگر در این دسته بندی شامل Cult of the Lamb ، Neon White،  Sifu و Tunic می شود. اگر به بازی هایی که هنوز عرضه نشده اند فکر می کنید، دسته بندی برترین بازی های مورد انتظار (Most Anticipated Games) شاید برایتان جالب باشد. در این لیست بازی های مثل Resident Evil 4 Remake ،The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom و بازی های نقش آفرینی Final Fantasy XVI و  Hogwarts Legacy را داریم.

رای خود را فراموش نکنید

اگر علاقه به شرکت در این فستیوال  The Game Awards 2022  و رای دادن هستید بهتر است آن را برای آخرین لحظه نگذارید. به نظر میرسد امسال نبرد بین برخی عنوان ها بسیار پر جنب و جوش است.

در کل امسال برای گیمر ها سال عجیبی بود. با توجه به مشکلاتی که پس از پاندمی کووید 19 در سال های گذشته داشتیم، به نظر میرسد که امسال همه چیز در مسیر برگشت به روال گذشته بود. اما بدون شک تاثیرات اتفاقات سال های گذشته را امسال نیز دیدیم. در اوایل سال میلادی جاری، تعداد بازی های عرضه شده قابل توجه در حدی بود که بسیاری بدون شک Elden Ring را برترین بازی سال میخواندند. اما در طول سال بازی های جدیدی نیز وارد میدان شدند. هرچند هنوز هم بسیاری بر این گمان هستند که این بازی بدون شک عنوان برترین بازی سال را خواهد ربود و باید بگویم که نمیتوانم با این دیدگاه مخالفت کنم.

برای ایفای نقش در مسیر این فستیوال حتما به The Game Awards مراجعه کنید و اخبار آن را دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *